ebook Stanowczo, łagodnie, bez lęku - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Stanowczo, łagodnie, bez lęku - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 12.14
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
-14% 16.92 zł Lub 15.23 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
12.14 zł
18.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)

Konkretnie i rzeczowo o asertywności. Książka Marii Król-Fijewskiej uczy, jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie, jak odmawiać, nie wywołując konfliktów, i złościć się, nie raniąc innych, jak bronić własnych interesów, jak nie dać się wykorzystywać, poniżać ani lekceważyć.

Nawet w bardzo trudnych sytuacjach można obronić własną godność i prawa osobiste, nie naruszając godności i praw drugiego człowieka.
Książka Marii Król-Fijewskiej uczy, jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie, jak odmawiać, nie wywołując konfliktów, i złościć się, nie raniąc innych, jak bronić własnych interesów, jak nie dać się wykorzystywać, poniżać ani lekceważyć.
Jest w istocie obfitującym w praktyczne przykłady podręcznikiem, zawierającym wiele praktycznych i konkretnych porad jak radzić sobie w różnych sytuacjach interpersonalnych. Tematy poruszone przez Autorkę zilustrowane są dialogami, dzięki którym można się dowiedzieć, jak wykorzystać rady w praktyce.

Stanowczo, łagodnie, bez lęku - audiobook od Maria Król-Fijewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć