ebook Zbrodnie robali. Wesz, która pokonała armię Napoleona, i inne diaboliczne insekty
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 3116) Ilość stron (szacowana): 243

Zbrodnie robali. Wesz, która pokonała armię Napoleona, i inne diaboliczne insekty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.00
-34% 20.80 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
27.19 zł
31.99 zł
-44% 16.00 zł
25.59 zł
27.59 zł
31.99 zł
Inne proponowane

Owady mają nad ludźmi przewagę liczebną. Co więcej, gdyby nie różnica wielkości, nie mielibyśmy z nimi żadnych szans. Jednak niektórych powinniśmy się obawiać nawet pomimo ich niewielkich rozmiarów! Istnieją owady, które potrafią wyssać z człowieka krew do ostatniej kropli, takie, które są w stanie uśmiercić całą rodzinę, a nawet pokonać armię. A to wszystko nic w porównaniu z tym, co robią innym insektom... O takich właśnie okropnościach opowiada Amy Stewart w swojej najnowszej książce Zbrodnie robali, kontynuacji bestsellerowych Zbrodni roślin. Stewart tworzy coś w rodzaju atlasu grozy, opisując w sposób zajmujący i daleki od naukowego żargonu wszystkich najstraszliwszych przedstawicieli świata owadów - insekty, które powodują ból czy śmierć, i takie, które po prostu przerażają. Jeśli kiedykolwiek dręczyły was lęki związane z owadami, po lekturze tej książki mogą wydać się one uzasadnione.

 

To nie jest obszerny przewodnik, ale zaledwie garść informacji o robalach - informacji strasznych, bolesnych i na wszelkie inne sposoby nieprzyjemnych. Stewart pisze prosto i konkretnie, pozwala, żeby okropieństwa mówiły same za siebie.

„Kirkus Reviews"

 

Pouczająca, pogodnie napisana kontynuacja bestsellera o roślinach. Panią Stewart, która hoduje w ogródku trujące rośliny, zdecydowanie pociąga ciemna strona mocy.

„The New York Times"

Zbrodnie robali. Wesz, która pokonała armię Napoleona, i inne diaboliczne insekty od Amy Stewart możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć