ebook Jednym gestem
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 45)

Jednym gestem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.65
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
22.65 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
19.90 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Czasem jednym gestem można wyrazić więcej niż za pomocą wielu słów.

Drogi Edyty i Jacka się rozeszły. Ona wróciła do swojego życia w Warszawie, rozwija karierę pisarską i chyba jest gotowa na kolejne uczucie. On został w rodzinnym miasteczku i niespodziewanie w jego życiu pojawia się inna kobieta. Choć związek Edyty i Jacka się skończył, pozostały wspomnienia: spacery nad Bałtykiem, długie rozmowy na każdy temat czy pocałunki skradzione o poranku. Trudno zapomnieć chwile pełne miłości, zwłaszcza że wystarczy tak niewiele, aby odzyskać dawne szczęście.
Czy nieodebrane połączenie może zmienić bieg zdarzeń? A może Edyta i Jacek nie byli sobie pisani? Jak wybrać pomiędzy tęsknotą za przeszłością a pragnieniem miłości?

O e-booku jednym gestem blogerzy napisali:

Jednym gestem to dobra obyczajówka, którą warto czytać bez pośpiechu, delektując się każdym słowem. Autorzy napisali przecudną opowieść o niespełnionej miłości, która porusza czytelnika aż do głębi. Podobało mi się to, że nie jest to romans, cukierkowa powieść na wakacje, ale historia dwojga dojrzałych ludzi, których los rozdzielił, mimo, że coś ich do siebie nadal ciągnie. - katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka Książkoholiczka

Jednym gestem od Robert Kornacki, Lidia Liszewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Drugi tom serii Bursztynowa miłość. Zapraszam na moje odczucia po przeczytaniu kolejnego tomu tego wspaniałego duetu.

Niestety drogi bohaterów z pierwszego tomu się rozeszły. Edyta wróciła do Warszawy, tam rozwija swoją karierę i stara się zacząć swoje życie uczuciowe od nowa. Tymczasem Jacek został w rodzinnym miasteczku, a w jego życiu pojawiła się inna kobieta.

Wydawałoby się, że historia tych dwojga jest skończona. Nic bardziej myślnego.

Czy nieodebrane połączenie może zmienić nasze życie na zawsze?
A co jeśli Edyta i Jacek są sobie pisani?
Czy można zapomnieć o miłości?

Najbardziej lubię czytać serię książek w całości, jeden tom po drugim. Zwykle mam problem z przypomnieniem sobie o czym był poprzedni tom... Tym razem jednak autorzy tak wprowadzili mnie w odpowiedni nastrój, że momentalnie odnalazłam się tam, gdzie powinnam być. Kibicowałam Edycie i Jackowi, ale.... więcej szczegółów nie zdradzę.

Jednym gestem to dobra obyczajówka, którą warto czytać bez pośpiechu, delektując się każdym słowem. Autorzy napisali przecudną opowieść o niespełnionej miłości, która porusza czytelnika aż do głębi. Podobało mi się to, że nie jest to romans, cukierkowa powieść na wakacje, ale historia dwojga dojrzałych ludzi, których los rozdzielił, mimo, że coś ich do siebie nadal ciągnie.

Historia zakończyła się tak, że cieszyłam się, bo obok mnie czekał już finałowy tom do przeczytania.

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć