ebook Szwajcaria. Podróż przez raj wymyślony
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 35)

Szwajcaria. Podróż przez raj wymyślony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 18.65
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
23.04 zł
25.43 zł Lub 22.89 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
-8% 18.65 zł
24.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Reportaż z kraju, który w wielu sferach życia uchodzi za niedościgniony wzór. Pora jednak przekonać się, czy Szwajcaria rzeczywiście jest takim ideałem nad ideałami. Agnieszka Kamińska przemierza alpejskie szlaki, trasy kolejowe oraz wybrukowane uliczki helweckich miast, by odkryć przed nami raj wymyślony – państwo, którego nie ma, choć według legendy zaczęło się… na łące.

– Dlaczego w szwajcarskich domach nie ma pralek?
– Co bardziej dzieli Szwajcarów, „rów polenty” czy „granica z ziemniaka”?
– Gdzie kupić świeże alpejskie powietrze na wynos?
Etykieta światowej prymuski przylgnęła do Szwajcarii niczym przekonanie, że po alpejskich łąkach naprawdę hasają fioletowe krowy. Tu bez obaw można zostawić na ulicy niezapięty rower czy napić się wody prosto z ulicznej fontanny. Kiedyś „szwajcarskość” reklamowała produkty wysokiej jakości, dziś to zbiór walorów, takich jak punktualność, innowacyjność czy bezpieczeństwo. Liczba pozytywnych skojarzeń, jakie budzi Szwajcaria, nie dziwi, lecz warto je zweryfikować.

Szwajcaria. Podróż przez raj wymyślony od Agnieszka Kamińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć