ebook Pierwsze wesele
3.36 / 5.00 (liczba ocen: 154)

Pierwsze wesele
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.94
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
17.94 zł Lub 16.15 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
17.94 zł
22.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Tosia Stecka pracuje w korporacji i twierdzi, że życie singielki bardzo jej odpowiada. Jednak wszystko się zmienia, gdy w firmie pojawia się nowy dyrektor. Oskar Wierzbicki szturmem zdobywa serce Tosi i jej się oświadcza. Czas zacząć przygotowania do ślubu. Biała suknia z welonem, wielkie przyjęcie i obrączki – czy nie o tym marzy skrycie większość dziewcząt?

Tymczasem siostra Tosi, Łucja, ma zupełnie inne zdanie i z rezerwą przyjmuje te ślubne plany. Może jej przeczucia okażą się trafne? Czym zaskoczy narzeczoną Oskar i jaką tajemnicę ukrywają ojciec sióstr i ciocia Hania? Czy Tosia wkroczy na nową drogę życia?
Czeka Cię wiele wzruszeń, będą łzy szczęścia, zabawne momenty, rodzinne tajemnice, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące zakończenia. Nie zabraknie też miłości, bo przecież ona w życiu jest najważniejsza.

Rekomendacje:

Nie ukrywam, że historia zapisana na kartach tej powieści wznieciła we mnie wiele emocji. Wzruszenie towarzyszyło mi podczas odkrywania tego, co autorka przygotowała dla Tosi Steckiej. Przeżywałem też wiele zabawnych chwil, a zwroty akcji i zakończenie tej historii były dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Jednym słowem dałem porwać się w wir ślubnej gorączki. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Pierwsze wesele od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Tosia jest ambitną pracownicą korporacji i walczy o awans, o którym marzy. Ułatwia jej to na pewno fakt, że jest singielką i nic i nikt jej nie rozprasza w drodze do kariery. Niespodziewanie na miejsce, o które chciała walczyć bohaterka, zatrudniają osobę z zewnątrz. Nowy (bardzo przystojny) dyrektor Oskar szturmem zdobywa jej serce i Tosi szybko zmieniają się priorytety. Po oświadczynach mężczyzny kobieta wpada w szał przygotowań do ślubu. Nie obchodzi jej to, że chyba "coś jest nie tak" oraz to, że jej siostra ma złe przeczucia co do mężczyzny.

Planowanie ślubu i wesela to swojego rodzaju wyzwanie, wie o tym każdy, kto podjął się tego tematu. Ładnie to wszystko wygląda w katalogach, ale samo załatwianie zajmuje ogrom czasu. Tosia pragnęła wesela jak marzenie, więc zajmowała się przygotowywaniami, cały czas pracując ciężko w korporacji.

Podobały mi się sceny opisywane w pracy, były dokładnie takie życiowe jak trzeba. Ja swojego męża "poderwałam" w korpo i my też musieliśmy długo ukrywać nasz związek. Czułam więc z główną bohaterką ogromną wieź, choć momentami Tośka zachowywała się bardzo naiwnie. Ale cóż... Takie też jesteśmy zaślepione miłością.

Autorka kojarzyła mi się bardziej z trudnymi tematami - tymczasem ta książka jest lekka, miła, przyjemna - co ma też swój ogromny plus, bo takiej lektury poszukiwałam. Jednak mimo tej delikatności autorka nakreśla ważny temat społeczny, ale nic więcej nie napiszę. Po prostu przeczytajcie! Na pewno sięgnę po kolejny tom. Już czekam!

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Pierwsze wesele to moje pierwsze spotkanie z twórczością Karoliny Wilczyńskiej. Czy udane? Ta recenzja będzie odpowiedzią na te pytanie.

Nie ukrywam, że historia zapisana na kartach tej powieści wywarła na mnie wiele emocji. Wzruszenie towarzyszyło mi podczas odkrywania tego, co autorka przygotowała dla Tosi Steckiej. Lecz nie tylko, ponieważ przeżywałem wiele zabawnych chwil, a zwroty akcji i zakończenie tej historii były dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Jednym słowem dałem porwać się w wir ślubnej gorączki. Ale po kolei.

Tosia Stecka wiedzie dotychczas spokojne życie singielki. Pracując w korporacji cieszy się z uroków jakie daje jej ten styl życia. Jednak do czasu, gdy w jej firmie pojawia się nowy dyrektor. Oskar Wierzbicki od pierwszej chwili wywarł na Antoninie ogromne wrażenie. Błękit jego oczu działał na nią jak magnes, a w jego spojrzeniu zatapiała się niczym w morskiej fali. Dotychczas jak sama uważała, odporna była na czar przystojniaków w garniturach. W hierarchii zawodowej traktowała ich jako konkurentów. Nie wiązała się głębszym uczuciem, lecz omijała, skupiając się na swojej karierze zawodowej. Dzięki temu w wieku dwudziestu sześciu lat awansowała na stanowisko menadżera działu handlowego.

Urok Wierzbickiego sprawił, że kobieta po raz pierwszy nie potrafiła zapanować nad swoimi emocjami. Jak bardzo nowy dyrektor namiesza w życiu Antoniny? Możecie być pewnie, że nie będzie doskwierać Wam nuda podczas odkrywania kolejnych kart skrywających to, co czeka Tosię. A nie ukrywam, że Oskar nie próżnuje w staraniach o rękę bohaterki. Jest bardzo skuteczny w swoich działaniach bowiem Tosia po krótkim czasie przyjmuje oświadczyny mężczyzny. I tutaj zaczynają się przysłowiowe schody. Łucja, siostra Antoniny z ogromną rezerwą patrzy na ślubne plany, przestrzegając ją przed pochopnym zamążpójściem.

Dlaczego Łucja obawia się o swoją siostrę? Czy Tosia ostatecznie stanie na ślubnym kobiercu i połączy się węzłem małżeńskim z Oskarem? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, to sięgnijcie po Pierwsze wesele. Już od pierwszych stron pochłonie Was lektura książki Karoliny Wilczyńskiej.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć