ebook Więzień namiętności
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 220)

Więzień namiętności
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
23.00 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
33.00 zł
33.00 zł
22.90 zł
23.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Thomas Anderson to były agent służb specjalnych, który odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności za morderstwo. Monotonię więziennego życia przerywa mu spotkanie z dawnym szefem, który doprowadził do jego skazania. Mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - wolność w zamian za misję szpiegowską w domu milionera zakulisowo rządzącego polską polityką. Wcielając się w rolę ochroniarza córki bogacza, Thomas odkryje nie tylko brudne interesy jej ojca, ale też prawdę o swojej przeszłości i miłość.

Tylko czy płomienne uczucie może przetrwać, gdy dotyczy największych wrogów?

Rekomendacje e-booka Więzień namiętności: 

Co tu się działo! Pościgi, strzelanki i wszystko, co znamy tylko z filmów sensacyjnych. Uwielbiam takie książki, więc nie dziwię się sama sobie, że i Więzień namiętności mnie zachwycił. - Natalia Świętonowska - Inthefuturelondon

Lubię historie w których dużo się dzieje, gdzie pojawiają się czarne charakterki, postacie stworzone z krwi i kości. Lubię też takich bohaterów jak Thomas, odważnych i walecznych, niebezpiecznych a przy tym nie pozbawionych humoru. Więzień namiętności to świetny romans z sensacją w tle. - Grazyna Wróbel - Czytaninka 

Więzień namiętności od Monika Magoska-Suchar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nienawiść prowadzi do nikąd, miłość stanowi przyszłość.
O twórczości Moniki Magoskiej-Suchar słyszałam już wiele razy, jednak jeszcze nigdy nie miałam okazji sięgnąć po którąś z jej powieści. Kiedy dowiedziałam się, że Wydawnictwo Jaguar wydaje jej kolejną książkę, wiedziałam, że tym razem nie odpuszczę i muszę sprawdzić, czy ta autorka rzeczywiście pisze tak dobrze, jak się mówi. No i jestem po lekturze Więźnia namiętności - jak myślicie, było dobrze?

Thomas jest byłym agentem służb specjalnych i przebywa w więzieniu. Od swojego dawnego szefa otrzymuje propozycję nie do odrzucenia – dostanie ułaskawienie, ale w zamian za szpiegowanie mężczyzny, który zajmuje się polską polityką. Thomas postanawia więc wcielić się w rolę ochroniarza córki owego człowieka, ale Ella bardzo szybko zawraca mu w głowie. U jej boku ochroniarz/agent odkrywa kolejne tajemnice swojego pracodawcy, a przy okazji odnajduje odpowiedzi na pytania dręczące go od lat. Wszystko wydaje się układać, jednak co zrobić, gdy płomienne uczucie łączące Ellę i Thomasa rozpoczęło się od kłamstwa? Ma ono szansę na przetrwanie?

Zacznę od głównych bohaterów, bo moim zdaniem warto o nich wspomnieć. Miałam co do nich pewne obawy, zostaną wykreowani dobrze czy trafię na kolejne nijakie postacie? Na całe szczęście okazało się, że zarówno Ella, jak i Thomas to bohaterowie z krwi i kości, autentyczni oraz naprawdę charakterni. Thomas na początku odrobinę mnie zirytował swoją potrzebą kontroli i swoim przekonaniem, że Ella jest TYLKO jego i nikt inny nie ma do niej prawa - czuć było Greyem na kilometr. Na szczęście im dalej w lekturze byłam, tym coraz bardziej zaczynałam lubić tego bohatera, bo ten twardziel zaczął pokazywać swoją wrażliwą i romantyczną stronę.

Jeśli chodzi o Ellę, to z nią miałam już większy problem. Przez większą część książki odgrywała rolę rozpieszczonej córeczki tatusia, panikary i kobiety w gorącej wodzie kąpanej. Nie dała sobie nic wytłumaczyć, tylko od razu rzucała wyzwiskami i krzyczała. No przez nie potrafiłam jej polubić. Jednak w pewnym momencie, z jakiegoś dziwnego powodu zaczęła ona wzbudzać moją sympatię. Bo mimo irytującego zachowania Ella to kobieta ambitna, inteligentna, zabawna i niezwykle troskliwa.

Jestem pozytywnie zaskoczona stylem pisania autorki. Dzięki temu tę powieść czytało mi się bardzo przyjemnie, lekko i szybko. Była to dla mnie idealna lektura na wolny czas po wykładach, ponieważ dzięki niej mogłam po prostu odpocząć i oderwać swoje myśli od męczących spraw. Prezentowana tu akcja również się do tego przyczyniła - co tu się działo! Pościgi, strzelanki i wszystko, co znamy tylko z filmów sensacyjnych. Uwielbiam takie książki, więc nie dziwię się sama sobie, że i Więzień namiętności mnie zachwycił. Zakończenie z kolei mnie totalnie zaskoczyło i byłam tylko o krok od tego, by nakrzyczeć na autorkę. Jedynym większym minusem tej książki jest jednak brak podziału na rozdziały - bardzo nie lubię czegoś takiego i mnie to drażni, ale tej książce jestem w stanie wybaczyć - w końcu dostałam naprawdę dobrą historię!

Także tak, jestem kupiona tą powieścią i z pewnością sięgnę po inne historie pani Moniki Magoskiej-Suchar. Jeżeli Wy szukacie ciekawego romansu, który nie będzie opierał się tylko i wyłącznie na słodkiej miłości czy seksie, to koniecznie czytajcie Więźnia namiętności.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Inthefuturelondon
Pióro autorki poznałam przy jej duecie napisanym z Sylwią. Już wtedy zauroczyła mnie swoim stylem pisania, dlatego kiedy zobaczyłam, że wydaje coś sama, musiałam koniecznie to przeczytać. I cieszę się, że to zrobiłam.

Thomas Anderson przebywa w więzieniu, ale jego dawny szef daje mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za brudne informacje o milionerze ma dostać ułaskawienie i znów być wolny. Musi tylko zostać ochroniarzem córki Bernarda, aby móc dobrać się do tajnych informacji. Ma to mu też pomóc rozwikłać zagadkę, kto stoi za morderstwem jego rodziców. I wszystko jakoś by się może potoczyło, gdyby Ella nie była taką piękną i ponętną kobietą, która zafascynowała go już na samym początku. Miłość i rachunki polityczne, czy to może wypalić? Czy znajomość rozpoczęta od kłamstwa ma szansę stworzyć coś niesamowitego?

To zadziwiające, jak jedna osoba była w stanie zdominować czyjś świat. Wkroczyć w niego i sprawić, że nic już nie było takie jak dotychczas.

Monika Magoska-Suchar stworzyła powieść od której trudno się oderwać. I choć od polityki osobiście stronię, tak tutaj mi nie przeszkadzała, gdyż dodała pikanterii całej historii. Niestety w tym świecie to pieniądz rządzi, a nie ludzie. Ten kto ma miliony, ma też siłę przebicia. Ludzie dla pieniędzy są w stanie zrobić wszystko, nawet zabić. Autorka przedstawiła ten świat takim jakim jest, pokazała, że to pieniądz ma władzę, a nie człowiek. Możecie spodziewać się wielu intryg, zagadek, zaskakujących zwrotów akcji. Sensacja goni sensację, a pisarka w tym temacie czuje się doskonale, to widać. Podobało mi się to, jak poprowadziła ten wątek.

Thomas Anderson to postać, która skradła moje serce. Odważny, przystojny i niezwykle inteligentny, a do tego ma boskie ciało. Czy można takiemu się oprzeć? Jest doskonale wyszkolony, nie boi się niebezpieczeństwa, a jeśli już kocha, to całym sercem. Potrafi zadbać o to co jego, jest w stanie zabić z zimną krwią, jeśli tego wymaga sytuacja. Jedyne co go męczy to koszmary z dzieciństwa, kiedy to zostali zamordowani jego rodzice, a on nadal nie wie, kto to zrobił.
Ella Dembowsky to kobieta, która budziła moje skrajne emocje. Z jednej strony podziwiałam ją za to, że pomimo ojca bogacza, ona chciała żyć normalnie, nie szczycąc się swojego bogactwa, gdyż doskonale wiedziała, że ludziom zawsze zależało tylko na jej kasie. Jest niezależna, kapryśna, a czasem dziecinna. I właśnie ta jej dziecinność czasem mnie irytowała.

Tak. Byłem romantykiem. Pieprzoną romantyczną pizdą, której tak się bałem. Stałem się taki przez Ellę. Przy niej nie dało się być gruboskórnym sukinsynem. Obraz macho, jaki tworzyłem przez lata w swojej głowie i który brałem za pewnik, rozpadł się w drobny mak. Okazało się, że potrafiłem być inny. Stałem się czuły, delikatny. Umiałem prawić komplementy. Ta malutka blondynka pokonała mnie.

Powieść jak najbardziej zyskuje moje uznanie. Monika Magoska-Suchar posługuje się lekkim językiem, jej dialogi momentami wyzwalają u nas łzy śmiechu. Umiejętnie potrafi wprowadzić zamieszanie wśród swoich bohaterów, a tym bardziej zainteresować nas, czytelników tym o czym pisze. Akcja powieści biegnie do przodu, może nie w jakimś zaskakująco ekspresowym tempie, jednak nie nudzi to odbiorcy. Spotkamy się z chwilami miłosnych uniesień i romantyzmu wśród bohaterów. Nie zabraknie jednak również sensacji, broni w ręku, a nawet pościgów.

Lubię historie w których dużo się dzieje, gdzie pojawiają się czarne charakterki, postacie stworzone z krwi i kości. Lubię też takich bohaterów jak Thomas, odważnych i walecznych, niebezpiecznych a przy tym nie pozbawionych humoru.

Nienawiść prowadziła donikąd, miłość stanowiła przyszłość.

Więzień namiętności to świetny romans z sensacją w tle. Historia, która nie pozwoli nam oddychać spokojnie, ciągłe intrygi i zagadki spowodują sporą dawkę adrenaliny. No i Thomas, bohater obok którego nie można przejść obojętnie. Gorąco polecam!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Czytaninka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć