ebook Listy na wyczerpanym papierze - audiobook
3.98 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2285)

Listy na wyczerpanym papierze - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.99
Audiobook - najniższa cena: 27.99
wciąż za drogo?
27.99 zł Lub 25.19 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
29.36 zł
31.49 zł
Inne proponowane

Intymna korespondencja Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory – kochanków i geniuszy słowa. Fenomenalny zapis literackiej fascynacji i miłosnej relacji arcymistrzów polskiej poezji. Bestsellerowy zbiór ich korespondencji powraca, tym razem w audiobooku w znakomitej interpretacji sław polskiej sceny – Magdy Umer i Piotra Machalicy.

On – dystyngowany starszy pan, geniusz słowa, liryczny humorysta. Ona – piękna, młoda i trochę szalona. Jeremi Przybora i Agnieszka Osiecka. Rządzą wyobraźnią milionów wrażliwców. Ich piosenki zna cała Polska. Ale nikt nie zna dziejów ich wzajemnego uczucia, romansu przez lata ukrywanego, burzliwego, dramatycznego i wzruszającego jak ich wiersze. Miłosne listy Jeremiego i Agnieszki zdejmują zasłonę z tego uczucia i ukazują całe jego piękno.

„Trafił swój na swego. Takie talenty, takie urody, takie inteligencje i takie poczucia humoru zdarzają się raz na sto lat! Obydwoje byli dziećmi szczęścia obdarzonymi przez los więcej niż talentem. Geniuszem. Czyli kłopotem. Ich uczucie nie służyło nikomu oprócz nas, czytelników. Ale z tej dziwnej miłości powstały najpiękniejsze piosenki. W tych piosenkach i w listach ich uczucie żyje do dziś” – MAGDA UMER

Listy na wyczerpanym papierze - audiobook od Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć