ebook Terror
3.47 / 5.00 (liczba ocen: 236)

Terror
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.93
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-30% 22.93 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
-29% 23.03 zł
23.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Max Czornyj – autor mrocznych thrillerów – w świetnej formie! 180 minut. Tyle pozostało do końca świata, jaki znamy. Groźba zamachowca wydaje się realna, a żądanie uwolnienia trzech terrorystów jasne. Wszystkie służby zostają niezwłocznie poderwane do działania…

O POWIEŚCI „Terror” [e-book w formatach epub i mobi]:

Na mieszkańców Warszawy pada paraliżujący strach. Sprawę komplikują utarczki polityków, którzy na potencjalnym zamachu chcą zyskać popularność. Czy któryś z nich jest w to zamieszany?
Inspektor Adam Knap staje do walki z terrorem, jakiego w historii Polski jeszcze nie było.

Rekomendacje:

Terror to ciekawie poprowadzona historia, z intrygującymi zwrotami akcji.  Zakończenie tej książki jak przystało na mistrza dawkowania emocji, rozwali nasze emocje w drobny pył. To prawdziwy sztos. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Terror od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Sto osiemdziesiąt minut. Tyle czasu w zupełności wystarczy, by poznać historię rozpisaną na kartach książki Maxa Czornyja. Gdy już zasiądziecie do lektury, to nie skończycie, dopóki nie poznacie finału wydarzeń zapierających dech w piersiach.

I choć fabuła jest wymysłem autora, to jego sugestywny przekaz sprawia, że czytamy ją jak przebieg zdarzeń mających miejsce w prawdziwym życiu. A nie życzyłbym nikomu, by był w centrum wydarzeń, które wstrząsnęły mieszkańcami Warszawy. Wszystko rozpoczyna się w Wielki piątek o godzinie 5.00, gdy za oknem dopiero rysował się świt. Ten ranek przyniósł najczarniejszy scenariusz. Wówczas Ta’abbata Sharran nadał wiadomość, że najbliższe sto osiemdziesiąt minut, mogą być ostatnimi, gdyż tyle czasu pozostało do końca świata. Po upływie tego czasu nastanie „nowy porządek”.

Inspektor Adam Knapp podejmuje się walki z zamachowcem, który żąda uwolnienia trzech terrorystów. W przeciwnym razie ulice stolicy spłyną krwią. Komunikat ten sprawia, że na mieszkańców pada blady strach, a wszystkie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo stają na głowie. Niestety utarczki na szczeblach władzy komplikują tę nierówną walkę. Czyżby politycy byli w tę sprawę zamieszani? Co chcą ugrać? Czy na zamachu zamierzając zbić polityczny kapitał?

Pewne jest to, że Max Czornyj kapitalnie poprowadził wątki tej historii, sprawiając, że nasza wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach. Tak samo jak Adam Knapp, mający świadomość, że każdy nierozważny ruch może doprowadzić do fiaska walki z nieobliczalnych i nieugiętym zamachowcem. Czy zdoła dorwać ten „zepsuty owoc”.

Terror to ciekawie poprowadzona historia, z intrygującymi zwrotami akcji. Książka zawiera również wiele religijnych odniesień. Max Czornyj stworzył kolejną książkę wartą polecenia, uświadamiając swoich czytelników, że wiele możemy spodziewać się po jego twórczej kreatywności. Autor z każdą książka potrafi skupić naszą uwagę, serwując nam maksymalne wrażenia podczas lektury. A najważniejsze jest to, że Czornyj w swej twórczości nie traci na jakości, nie odcina kuponów sławy, lecz utwierdza nas w przekonaniu, że owa sława jest słuszna. A my nie odetniemy się od tej historii, do momentu poznania jej finału. Zakończenie tej książki jak przystało na mistrza dawkowania emocji, rozwali nasze emocje w drobny pył. To prawdziwy sztos.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć