ebook Duchy rzeki Pregel - audiobook
3.49 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15)

Duchy rzeki Pregel - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 38.25
Audiobook - najniższa cena: 34.61
wciąż za drogo?
37.20 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
34.61 zł Lub 31.15 zł
40.00 zł
34.81 zł
40.00 zł
Inne proponowane

Kiedy mrok przejmuje duszę... Czwórka studentów rozpoczyna rok akademicki w Königsbergu. W trakcie beztroskiego spaceru natykają się na pływające w Zamkowym Stawie zwłoki kobiety. Przebywający w tym czasie w mieście detektyw Stanisław Berg, właśnie zakończył sprawę małżeńskiej zdrady i zamierza wyjechać. Jednak niespodziewanie zostaje uwikłany w wydarzenia, które każą mu podjąć stanowcze działania. Detektyw dandys ze śledztwa na śledztwo coraz bardziej zbliża się do mrocznej strony ludzkiej natury. Coraz mniej go dziwi, coraz więcej rani. Ma tylko jedno wyjście - po raz kolejny sprawić, by winni zostali ukarani.

To drugi tom o detektywa Stanisława Berga. Pierwszy tom "Amber Gold". Krzysztof Beśka - autor kilkunastu książek kryminalnych i sensacyjnych, w tym cyklu powieści sensacyjno-historych, których głównym bohaterem jest Tomasz Horn. (1) Ornat z krwi (2) Krypta Hindenburga i (3) Konstelacja zbrodni.

Duchy rzeki Pregel - audiobook od Krzysztof Beśka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć