Niewierni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.87 / 5.00
liczba ocen: 2160
Ilość stron (szacowana): 806
cena od: 31.92
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 31.92 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.92 zł
32.72 zł
33.11 zł
39.90 zł
39.90 zł
Pozostałe księgarnie
39.90 zł
31.92 zł
31.98 zł
33.12 zł
33.92 zł
33.92 zł
35.91 zł
35.92 zł
36.00 zł
37.11 zł
39.90 zł
Opis:

Tętniący napięciem wielowątkowy kryminał, w którym powracają bohaterowie bestsellerowych „Nielegalnych”. Autor, były oficer wywiadu, tworzy pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi zdarzeniami!

Agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewają, że wydarzenie to postawi na nogi służby wywiadowcze wielkich mocarstw. Nowe zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od Jemenu po Irlandię.
Nieuchwytny Safir as-Salam, polski terrorysta w szeregach Al-Kaidy, jest gotowy do decydującego starcia. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb zaprząta genialny haker antyglobalista...

„Nie dowiecie się, co z tej historii zdarzyło się naprawdę. Nie dowiecie się, które z opisanych postaci są prawdziwe. Były oficer wywiadu tego wam zdradzić nie może. Ale COŚ zdarzyło się naprawdę, KTOŚ jest prawdziwy. Polska powieść sensacyjna zyskała autora, który nie tylko wie, o czym pisze. Severski zdradził kiedyś, że po przeczytaniu «Millenium» Larssona doszedł do wniosku, że skoro Larsson, którego poznał, potrafił tak pisać, to on potrafi co najmniej tak dobrze. Nie pomylił się”.

Miłada Jędrysik, była korespondentka wojenna „Gazety Wyborczej”

CYTATY:
Im bardziej człowiek kocha tym jest słabszy.
Jestem sama ze swoimi myślami. Jak zwykle, kurwa! Najgorsze towarzystwo.
(...) istotą następstwa pokoleń jest nic innego tylko śmierć. Wydawać by się mogło, że to taka oczywista, prosta prawda, ale kiedy człowiek ją dostrzega, czuje na sobie ciężar przeszłości i przyszłości, bo wie, że teraz to on jest następny w kolejce.
Wrażliwość to wspaniała cecha, ale nie da się z nią budzić i zasypiać. Człowiek potrzebuje czasem trochę cienia.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ci, którzy znają poprzedni tytuł Severskiego, to bez zająknięcia sięgną po kolejny. Jednocześnie nowa powieść "Niewierni" stanowi samodzielne dzieło, choć bohaterowie ci sami. I znów zachwyca autentyczność postaci, rzetelność opowieści i wiarygodność zbudowanej historii. I nadal jest to utrzymane w niezwykłym napięciu, choć tym razem trochę częściej pojawiają się nieznacznie przegadane sceny.
    Głównym motorem narracji jest wielowątkowa sprawa, a jakże wywiadowcza, w której dotykamy spraw międzynarodowych i krajowych, wielkich i małych. Cieszy zwłaszcza bardzo ludzki obraz bohaterów, o których na co dzień nic nie wiemy i nie znamy. Ich losy zawodowe i prywatne, zresztą mieszające się nieustannie, śledzimy z wypiekami na twarzy.
    Powoduje to jedno - ja ciągle czekam na ostatni tom trylogii pt. "Nieśmiertelni".

Inne proponowane
Warto zerknąć