ebook Niewierni
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 3326) Ilość stron (szacowana): 806

Niewierni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.99
Audiobook - najniższa cena: 29.99
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
25.99 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
33.90 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
31.08 zł
32.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Niewierni to tętniący napięciem wielowątkowy thriller, w którym powracają bohaterowie Nielegalnych.

Autor, były oficer wywiadu, stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami.

Agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewają, że wydarzenie to postawi na nogi służby wywiadowcze wielkich mocarstw. Nowe zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od Jemenu po Irlandię.

Nieuchwytny Safir as-Salam, polski terrorysta w szeregach Al-Kaidy jest gotowy do decydującego starcia. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb zaprząta genialny haker antyglobalista…

Vincent V. Severski ─ pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu. Przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Zajmował jedno z najwyższych stanowisk kierowniczych w Agencji Wywiadu. Odszedł ze służby w 2007 roku. Wielokrotnie odznaczany i wyróżniany przez najwyższe władze RP, uhonorowany Legią Zasługi przez prezydenta Baracka Obamę.

Niewierni od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Najważniejsze to właściwie ocenić człowieka, zanim ten się zorientuje, jaka to ocena.
Im bardziej człowiek kocha tym jest słabszy.
Jestem sama ze swoimi myślami. Jak zwykle, kurwa! Najgorsze towarzystwo.
Wrażliwość to wspaniała cecha, ale nie da się z nią budzić i zasypiać. Człowiek potrzebuje czasem trochę cienia.
Po odłożeniu Nielegalnych niezwłocznie sięgnąłem po Niewiernych. I proszę mi wierzyć, ta książka, to kolejny powód, bym był wiernym fanem twórczości Vincenta V. Severskiego. Druga część z agentem Konradem Wolskim rozpala emocje do czerwoności. Gra wywiadów o międzynarodowym zasięgu oraz wysoka cena za niepowodzenie akcji to mocne punkty tej książki. Wolski wraz ze swoją grupą wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie wiedzą jednak, że spotkanie te będzie punktem zapalnym walki wywiadów wielkich mocarstw. Zagrożenie terrorystyczne postawi na nogi wielu agentów, nie tylko polskich służb specjalnych. Agenci Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Rosji i Irlandii mają świadomość, że gra toczy się o najwyższą stawkę.

Wielowątkowość akcji i fabuły, a także sposób dawkowania napięcia, sprawiają, że nie spostrzeżemy się jak szybko przewertowaliśmy ponad osiemset pięćdziesiąt stron. Grubość książki nie świadczy, że autor leje wodę, lecz wskazuje, że przygotował dla nas misternie skonstruowany thriller szpiegowski o mocnej sile rażenia. Rozgrywki między agenturalne są tak wiarygodnie ukazane, że książkę czyta się nie jak fikcję literacką, lecz relację agenta ze swej pracy. Jak notatkę służbową sporządzoną przez pracownika służb specjalnych.

Vincent V. Severski ponownie porwał mnie w wir agenturalnej gry, w której chętnie uczestniczyłem, czując na swych plecach strach i obawę o losy bohaterów. Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z terroryzmem. Safir as-Salam polski terrorysta w szeregach Al.-Kaidy nie cofnie się przed niczym biorąc udział w decydującym starciu. I tak jak to było w przypadku pierwszej części serii, tak i w tej każdy szczegół zarysowanej fabuły ma znaczenie, łącząc każdy element układanki w jedną całość. Wszystkie wielowątkowe elementy mają znaczenie, a każdy agent na miarę Konrada Wolskiego, wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny. A ja wiem, że Nieśmiertelni to kolejka książka Vincenta V. Severskiego, która wyląduje w moich rękach. Czuje, że czeka mnie czytelnicza uczta wysokich lotów.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ci, którzy znają poprzedni tytuł Severskiego, to bez zająknięcia sięgną po kolejny. Jednocześnie nowa powieść "Niewierni" stanowi samodzielne dzieło, choć bohaterowie ci sami. I znów zachwyca autentyczność postaci, rzetelność opowieści i wiarygodność zbudowanej historii. I nadal jest to utrzymane w niezwykłym napięciu, choć tym razem trochę częściej pojawiają się nieznacznie przegadane sceny.
    Głównym motorem narracji jest wielowątkowa sprawa, a jakże wywiadowcza, w której dotykamy spraw międzynarodowych i krajowych, wielkich i małych. Cieszy zwłaszcza bardzo ludzki obraz bohaterów, o których na co dzień nic nie wiemy i nie znamy. Ich losy zawodowe i prywatne, zresztą mieszające się nieustannie, śledzimy z wypiekami na twarzy.
    Powoduje to jedno - ja ciągle czekam na ostatni tom trylogii pt. "Nieśmiertelni".

Warto zerknąć