ebook Spragnieni
4.46 / 5.00 (liczba ocen: 13) Ilość stron (szacowana): 168

Spragnieni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Rozpisani.pl
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.58
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
24.58 zł Lub 22.12 zł
29.00 zł
24.68 zł
25.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Zanurz się w podniecający świat magii! Tu króluje potężna Rada, która pilnuje porządku. Tu można zostać przekąską dla krwiożerczego wampira. Tu można natknąć się na polujące wilkołaki. Tu w końcu można znaleźć miłość swojego życia! Anna jest zwykłą dziewczyną, a przynajmniej tak jej się wydaje, która trafia na polującego wampira. Nie byle jakiego wampira. Jedna noc z Alexem zmienia całe jej życie. Nagle okazuje się, że wcale nie zna świata, w którym żyje. Czy zgodzi się na związek z wampirem? Czy w ogóle będzie miała jakiś wybór? Spragnieni to książka, która wprowadzi Was w mroczny świat seksownych wampirów i podstępnych wiedźm, duszków kwiatowych i chochlików. I ludzi, z których niektórzy wiedzą, co tak naprawdę dzieje się nocą!

Spragnieni od Saga Dark możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Lekka i przyjemna opowieść o wampirach i nie tylko. I dużo seksu :) Na dodatek dzieje się w moim Trójmieście :) same plusy!!!

Warto zerknąć