ebook Sedno rzeczy - audiobook
4.03 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19505)

Sedno rzeczy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.92
Audiobook - najniższa cena: 21.83
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.83 zł Lub 19.65 zł
26.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
25.90 zł
24.92 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedno z najwybitniejszych dzieł literatury światowej. Dotyka delikatnej materii relacji międzyludzkich. Ukazując wielość odcieni przyjaźni, miłości, relacji rodzinnych, jego autor – Natsume Sōseki, ulubiony pisarz Harukiego Murakamiego, zwraca uwagę, z jednej strony, na naturalną niechęć człowieka do pozostawania w samotności, z drugiej – na trud tkwienia w związku, szczególnie takim, który wymagałby ofiarności któregoś z partnerów.

„Sedno rzeczy” Natsume Sōsekiego to bez wątpienia jedno z najwybitniejszych dzieł literatury światowej. Do dziś jest jedną z najchętniej kupowanych książek w Japonii.
Natsume Sōseki wywarł wpływ na wielu późniejszych autorów, w tym samego Harukiego Murakamiego, który wprost nazywa go swoim ulubionym pisarzem.

Tytuł oryginalny powieści to „Kokoro”, słowo to, nie mając bezpośredniego odpowiednika w żadnym z języków europejskich, może w zależności od kontekstu oznaczać – serce, duszę i rozum.
Powieść dotyka delikatnej materii relacji międzyludzkich. Ukazując wielość odcieni przyjaźni, miłości, relacji rodzinnych, Sōseki zwraca uwagę, z jednej strony, na naturalną niechęć człowieka do pozostawania w samotności, a z drugiej – na trud tkwienia w związku, szczególnie takim, który wymagałby ofiarności któregoś z partnerów.
Głównymi bohaterami „Sedna rzeczy” są młody niedoświadczony student tokijskiego uniwersytetu oraz mężczyzna w sile wieku – tajemniczy Sensei. Pomimo życzliwości, Sensei zachowuje dystans do swojego ucznia. Jaką tajemnicę skrywa przed światem „nauczyciel” i jaką lekcję życia przygotował dla swego „ucznia”?

„Sedno rzeczy” to książka, której można oddać się bez reszty, zmusza do refleksji. Pozostaje w pamięci na długi czas.
Zapraszamy do wysłuchania arcydzieła literatury światowej. Wygodny fotel, filiżanka zielonej herbaty i cisza będą Twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami.

Sedno rzeczy - audiobook od Natsume Sōseki możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć