Igrając z szefem
2.66 / 5.00 (liczba ocen: 587)

Igrając z szefem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.92
wciąż za drogo?
28.71 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
27.90 zł
28.00 zł
31.90 zł
23.92 zł
27.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Życie Olivii Hall od dawna było zaplanowane przez jej zamożnego, apodyktycznego ojca, który chciał, żeby dziewczyna po skończeniu studiów pracowała w jego firmie. Jednak ona nigdy o tym nie marzyła.

Po zakończeniu edukacji Olivia w przypływie odwagi wyprowadza się do przyjaciółki, gdzie po raz pierwszy czuje smak wolności. Chcąc poradzić sobie na własną rękę, przyjmuje posadę sekretarki w firmie modowej.

Jej życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy w cukierni poznaje nieziemsko przystojnego mężczyznę. To spotkanie zwala ją z nóg. Jeszcze nigdy żaden facet nie wywarł na niej takiego wrażenia.

Wkrótce, ku jej wielkiemu zaskoczeniu, okazuje się, że nieznajomy jest prezesem firmy, w której została zatrudniona. Olivia szybko zrozumie, że przyjazne zachowanie Alexandra to tylko gra pozorów.

A może prezes ma więcej twarzy?

Igrając z szefem od Ewa Maciejczuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Słowa pijanego to myśli trzeźwego.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Igrając z szefem” autorstwa Ewy Maciejczuk jest debiutem literackim Autorki oraz pierwszym spotkaniem z Jej twórczością. Lubię czytać debiuty literackie, gdyż autorzy starają się oddać w ręce czytelników najbardziej doprecyzowane dzieło. I tak też oceniam tę książkę. Moim zdaniem pomysł na fabułę ciekawy i trafiony, historia poprowadzona w interesujący sposób, a bohaterowie dobrze zostali wykreowani. Książka opowiada historię bogatej dziewczyny Oliwii, która sama chce kierować swoją karierą, a nie pracować w rodzinnej firmie. Akcja książki toczy się bardzo szybko, dzięki czemu czyta się ją dobrze. Cała historia jest niebanalna i zaskakująca, natomiast zakończenie ze względu na gatunek powieści przewidywalne, aczkolwiek intrygujące. Polecam tę powieść obyczajową z intrygą kryminalną w tle.

Warto zerknąć