ebook Aż do śmierci
3 / 5.00 (liczba ocen: 60)

Aż do śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 29.56
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.14 zł
29.94 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Dwie nowele Amosa Oza – jednego z najpoczytniejszych izraelskich pisarzy na świecie. „Krucjata” oraz „Późna miłość” (e-book dostępny w formatach epub i mobi) to niezwykła wiwisekcja motywów ludzkich poczynań. Oba utwory łączy paranoiczna wręcz obsesja bohaterów, która nadaje treść i sens ich życiu.

O KSIĄŻCE „Aż do śmierci” Amosa Oza [e-book w formatach epub i mobi]:

„Krucjata” oraz „Późna miłość” – dwie nowele składające się na tę książkę – łączy paranoiczna wręcz obsesja ich bohaterów. Strach i nienawiść powodujące dowódcą wyprawy krzyżowej sprawiają, że morduje wszystkich napotkanych w drodze Żydów. Choroby, ustawiczne potyczki, śmierć zamieniają triumfalny pochód w klęskę. Drogę do świętych miejsc otwiera wyzbytym wszystkiego krzyżowcom dopiero pokora.
„Późna miłość” to z kolei portret podstarzałego lektora partyjnego, który jeżdżąc po kibucach, ostrzega przed śmiertelnym niebezpieczeństwem, jakie dla Izraela stanowi Rosja. Zagrożenie to wprawdzie już minęło, ale lektor wciąż ma poczucie misji – musi ostrzegać.

Aż do śmierci od Amos Oz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć