ebook Dziewczyna znad morza
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 26)

Dziewczyna znad morza
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.93
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-30% 22.93 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
-29% 23.03 zł
23.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Powieść o tym, że zawsze znajdzie się miejsce na miłość i szczęście

Liwia Duńczyk zawodowo zajmuje się zarządzeniem kryzysowym, a pesymistyczne scenariusze wypełniają jej każdy dzień. Na szczęście wytchnienie przynoszą jej czarno-białe filmy i muzyka z dawnych lat. Pełna tajemnic dziewczyna pragnie spokojnej i bezpiecznej codzienności. Jednak pewnego dnia jej uporządkowany świat zatrzęsie się w posadach.

Czy Liwia wykorzysta szansę, jaką daje jej los i zmieni swoje życie?

Czy oprócz chłodnej kalkulacji i wygranej znajdzie się miejsce na miłość?

Rekomendacje:

Dorota Milli ponownie zachwyca. Najnowsza powieść Dziewczyna znad morza kolejny raz zabiera nas w głąb poruszającej historii. Autorka chwyta za serce, dając nam chwile wzruszenia. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Dziewczyna znad morza od Dorota Milli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dorota Milli ponownie zachwyca. Najnowsza powieść Dziewczyna znad morza kolejny raz zabiera nas w głąb poruszającej historii. Autorka chwyta za serce, dając nam chwile wzruszenia.

Ponownie zabiera nas nad polski Bałtyk. A dokładnie do Gdyni, gdzie mieszka i pracuje Liwia Duńczyk. Profesją kobiety jest zarządzanie kryzysowe. W dziale Public Relations odpowiedzialna była za strategię w zakresie wizerunku rynkowego przedsiębiorstwa. Pracując w gdyńskiej firmie konsultingowej kieruje się zasadą fair play. Czy jest to wyrazem jej naiwności? Myślę, że nie.

Niestety jak to często w życiu bywa, również w przypadku naszej bohaterki sprawiedliwość odsunięta jest na drugi bok. Nieczyste zagrania oraz podstawianie przysłowiowych nóg nie jest obce w firmie, w której pracuje. Liwia kieruje się w swoim życiu zasadami, które w jej pracy okazały się zgubne. A w konsekwencji doprowadziły do jej utraty. Niestety sumienność i uczciwość zdały się na nic, gdy Roman Gadziński, kierując się brakiem wszelkich zasad, przyczynił się do zwolnienia kobiety.

Czy Liwia Duńczyk zdoła odnaleźć się w nowym położeniu? Czy utrata pracy zniszczy w niej wartości, którym była wierna? Czy zdoła podnieść się po ciosie, które zadało jej życie?

Dorota Milli ukazuje nam realia jakimi rządzi się praca w korporacjach, firmach, w których sukces pracownika wiąże się z porażką drugiego. Gdzie nieczyste zagrania są drogą na skróty w odniesieniu sukcesu. A przecież zdawałoby się, że pracując w grupie, razem można odnieść sukces. Niestety jak pokazuje Pani Dorota nie zawsze tak jest. Co gorsze również w prawdziwym życiu.

Autorka zarysowała nie tylko poruszającą historię, lecz pozwala nam zastanowić się dlaczego tak jest? Dlaczego w wielu miejscach pracy niezdrowa konkurencja, nieczysta rywalizacja wygrywa z sumienną i sprawiedliwą postawą pracowników. Dorota Milli skupiła się na jakże ważnym i niestety aktualnym problemie, z którym boryka się wielu pracowników.

Dziewczyna znad morza jest historią o poszukiwaniu przyjaźni i szczęścia. Powieść dotyka współczesnego problemu relacji zawodowych, które jeśli są toksyczne mogą mieć negatywne przełożenie na życie prywatne. Liwia Duńczyk tracą pracę, utraciła coś więcej, wiarę w drugiego człowieka.

Czy teraz będzie potrafiła na nowo zaufać drugiemu człowiekowi? Czy znajomość z Robertem pozwoli jej ponownie znaleźć szczęście i wytchnienie? Czy obawa przed zranieniem zamknie kobietę przed szasną na radosne chwile w życiu. Pewne jest to, że Dziewczyna znad morza zapewni nam wiele wzruszających chwil. Zdecydowanie polecam.

Ocena: 6/6

©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć