ebook Zakres obowiązków - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 378)

Zakres obowiązków - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 14.95
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
-35% 19.95 zł Lub 17.96 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł
40.85 zł Lub 36.77 zł
-35% 19.95 zł
31.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Dobra pensja i aż trzech przystojnych szefów? Poczekaj, aż poznasz pełen zakres obowiązków. Oni nie wierzą w miłość, tylko w pożądanie. Ona nie wierzy w ludzi, bo los brutalnie się z nią obszedł. Jeden przystojny szef to dużo, ale trzej przystojni szefowie? W objęciach Adama, Mateusza i Szymona nawet czyste zło smakuje jak najsłodszy cukierek.

Magda rozpoczęła swoje życie z bardzo słabymi kartami. Bez ojca, z matką alkoholiczką, wychowana w domu dziecka. Kiedy jej młodszy brat umiera z przedawkowania, a ona sama traci pracę, pozostaje jej już tylko jedno – odbić się od dna. Pod tym względem posada asystentki zarządu w Clover Project wydaje się idealna – atrakcyjna pensja, nowe zadania, trzej zniewalający szefowie i mało czasu na zmartwienia. Choć dziewczyna szybko się orientuje, że w tej firmie nie wszystko mówi się wprost, mroczne tajemnice raczej ją podniecają, niż przerażają. Aż do momentu, gdy dociera do niej, co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków…
Słodki romans czy komedia romantyczna? Nie tym razem. Poznaj najmroczniejszą historię, jaka do tej pory wyszła spod pióra Anny Langner.

Zakres obowiązków - audiobook od Anna Langner możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć