ebook Tytus, Romek i A’Tomek: Wyspy Nonsensu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Tytus, Romek i A’Tomek: Wyspy Nonsensu - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-40% 14.90 zł
-25% 14.99 zł Lub 13.49 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.48 zł
22.49 zł
Inne proponowane

Nie lada gratka dla fanów twórczości Papcia Chmiela! Wyjątkowe i niezwykle dowcipne słuchowisko nawiązujące do legendarnego komiksu „Tytus, Romek i A’Tomek” w doborowej obsadzie lektorskiej. Profesor T. Alent nakłania chłopców do zbadania nieznanych Wysp Nonsensu, zamieszkanych przez dziwne ludy… Spotkajmy się jeszcze raz z kultową ekipą kapitalnych przyjaciół!

Historia harcerzy, którzy próbują uczłowieczyć pewną niesforną małpę, jest znana czytelnikom od pokoleń. Pierwszy jej tom ukazał się w 1957 r. Mimo upływu ponad 50 lat seria nadal zdobywa coraz to nowych czytelników. Wracają do niej także dawni wielbiciele. Jednym z nich jest Tomasz Kin – inicjator tego projektu i autor słuchowiska. Dziennikarz zaprosił do współpracy wybitnych aktorów: Arkadiusza Jakubika (Tytus), Rafała Mohra (Romek), Bartłomieja Topę (A’Tomek), Krzysztofa Globisza (profesor T. Alent) oraz Ksawerego Jasieńskiego (narrator), legendę radiofonii, spikera radiowego i telewizyjnego. Dowcipni, błyskotliwi, perfekcyjni – zmierzyli się z historią, którą znają niemal wszyscy.

Tytus, Romek i A’Tomek: Wyspy Nonsensu - audiobook od Henryk J. Chmielewski, Tomasz Kin możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć