ebook Drużyna: Wyrzutki
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 20398) Ilość stron (szacowana): 320

Drużyna: Wyrzutki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.70
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
31.00 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
24.80 zł Lub 22.32 zł
29.14 zł 10 zł na konto
31.00 zł Lub 27.90 zł
32.00 zł
21.70 zł
21.95 zł
24.80 zł
27.20 zł
27.52 zł
28.00 zł
31.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
Inne proponowane

W Skandii ludzie znają tylko jeden sposób na to, by młody mężczyzna stał się wojownikiem. Nastoletni chłopcy są dzieleni na grupy i wysyłani na trzymiesięczną wyprawę. Uczą się żeglarstwa, walki, taktyki, sztuki przetrwania... Drużyna przeciwko drużynie, wyzwanie za wyzwaniem. Tylko jedna grupa odniesie zwycięstwo.

Hal Mikkelson, syn uznanego skandyjskiego wojownika i aralueńskiej matki, musi bardzo się postarać, by udowodnić swą wartość. Nie odziedziczył po ojcu potężnej postury i imponującej siły mięśni. Na tle współziomków wydaje się słaby, mały, niewart złamanego miedziaka... Kiedy Hal staje na czele jednej z drużyn złożonych z jemu podobnych, wyrzutków i odszczepieńców, wie, że walka o zwycięstwo będzie trudna. Zmierzy się z kwiatem skandyjskiej młodzieży, mając po swojej stronie tylko spryt, inteligencję, hart ducha oraz przyjaciół.

Drużyna: Wyrzutki od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Po serii Zwiadowców z chęcią rzuciła się na Drużynę i jak zawsze nie zawiodłam się na autorze. Fabuła wciągnęła mnie ... na jedną noc :) i już czekałam na kolejny tom. Przygodówka, którą chętnie czytam teraz mojemu dziecku

 • Awatar

  Czekała troszkę na półeczce, myślałam, że już wyrosłam z takich książek. Jakże się myliłam! Jak zaczęłam czytać nie mogłam przestać. Super książka o przyjaźni, o tym, że każdy jest w czymś dobry i razem można wszystko! Gorąco polecam :) Już czytam 2 część.

 • Awatar

  No co tu pisac, kto zna autora to i tak siegnie. Nowa serai nic nie traci na jakosci.
  Nie czytałes? A lubisz przygode, lekki jezyk to czytaj bo warto. Super dla rozpoczecia młodziezy przygode z czytaniem

 • Awatar

  Świetna książka dla młodzieży i nie tylko. Na razie 2 tomu\y za mną ale pomimo iż zakup dokonany z myślą o siostrzeńcu - to e-booki się nie wyczytują i ciocia tez poczytała :). Historia o przyjaźni, budowaniu poczucia własnej wartości i wierze w siebie ubrana w dobrze skrojoną historię o młodych Skandianach. Polecam

Warto zerknąć