ebook Błękitny dom nad jeziorem - audiobook
3.59 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 169)

Błękitny dom nad jeziorem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.26
Audiobook - najniższa cena: 20.78
wciąż za drogo?
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
29.95 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
20.78 zł
29.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść o poszukiwaniu swojej własnej drogi w otoczeniu pięknych mazurskich krajobrazów. Antonina, młoda bibliotekarka bujająca w obłokach, niespodziewanie dziedziczy stary dom na Mazurach. Chce założyć w nim pensjonat. Wkrótce okaże się, że los hojnie ją wynagrodzi za podążanie za głosem marzeń…

Antonina spotyka na Mazurach Jakuba Lange, mężczyznę mającego za sobą trudną przeszłość. Pewnej nocy ratuje Jakuba, samotnie żeglującego podczas mazurskiego sztormu. Kuba pomaga Tosi remontować dom. Zawiązuje się między nimi nić sympatii, która powoli przeradza się w głębsze uczucie. Z czasem do pensjonatu wprowadzają się inne zagubione dusze. Samotna, pobita przez chłopaka Zosia oraz Paulina, ciężarna studentka.
Kolejny raz okaże się, że los dla wszystkich przewiduje szczęśliwe zakończenia, trzeba tylko zdobyć się na odwagę, by podążyć nieznaną ścieżką.
Gdzieś tam, może tuż za rogiem, czeka szczęście…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Gabrieli Jaskuły.

Błękitny dom nad jeziorem od Katarzyna Janus możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć