ebook Winni jesteśmy wszyscy - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19)

Winni jesteśmy wszyscy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 19.14
Audiobook - najniższa cena: 23.98
wciąż za drogo?
-13% 23.98 zł Lub 21.58 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
36.90 zł
25.83 zł
30.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Istnieją miejsca, do których nie należy zaglądać, a także czyny, których nie wolno się dopuścić. I to za żadną cenę… „Trzy kobiety i jeden mężczyzna. Trzy tajemnice i jedna droga do prawdy. Nie jest ona jednak ani prosta, ani oczywista. Bartosz Szczygielski zadbał o to, abyśmy do samego końca nie wiedzieli, dokąd nas zaprowadzi. Winni jesteśmy wszyscy, ale czy wszyscy zostaną ukarani?” – Tomasz Sekielski

W piątkowe popołudnie, kiedy wszyscy myśleli już o weekendzie, Konrad Łazar zastanawiał się nad czymś innym. Próbował zrozumieć, jak doszło do tego, że była kochanka wykrwawia się na jego oczach i, co ważniejsze, dlaczego nie udało mu się tego przewidzieć. Przecież na co dzień płacono mu za to, by zbierał informacje. By układał je w logiczne ciągi i przewidywał następstwa pewnych wydarzeń. W końcu był w tym naprawdę dobry.
Tego się jednak nie spodziewał. Podobnie jak faktu, że odtąd nikt w jego otoczeniu nie będzie bezpieczny, a śmierć upomni się o wszystkich, na których mu zależy.
Wkrótce Konrad wyruszy do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, a które należy spalić do szczętu…

Winni jesteśmy wszyscy - audiobook od Bartosz Szczygielski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć