ebook Krwawe wino
4 / 5.00 (liczba ocen: 2934) Ilość stron (szacowana): 377

Krwawe wino

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Jednak gdy jej matka Patsy popełnia samobójstwo, nie zostawiwszy żadnej wiadomości, Alex zaczyna podejrzewać, że prześladują ją zapomniane wydarzenia z dzieciństwa. Detektyw Daniel Reed był ostatnią osobą, która rozmawiała z Patsy. Wyjawia Alexandrze przerażającą tajemnicę matki z przeszłości. Razem jadą do Kalifornii, krainy wina, by odkryć prawdę o tragedii sprzed lat. Ledwie jednak tam się pojawiają, Alex zostaje wciągnięta w poszukiwania obłąkanego zabójcy.

„Upajające napięcie z domieszką obsesji, intensywny smak rodzinnej tajemnicy, odrobina morderstwa, bogaty bukiet postaci zamieszkujących krainę wina – Sonomę. Znakomita lektura na jedną bezsenną noc! Najlepiej serwować ją z kieliszkiem ulubionego wina”.
Alex Kava

„Osadzona w ośrodku przemysłu winiarskiego w Kalifornii powieść Krwawe wino jest tak tajemnicza i wyborna jak świetne cabernet”.
Linda Castillo

Krwawe wino od Erica Spindler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Historia wina związana jest z historią świata. To burzliwy duet. Wino pociesza zrozpaczonych, napełnia zarówna uniesieniem i agresją i podburza rozsądnych ludzi żeby zachowywali się jak głupcy.
Niektórych rzeczy nie da się ukryć ani zapomnieć. Same o sobie przypominają, wychodząc na wierzch, wynaturzone i ohydne.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć