ebook Uwaga! Złość
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 72)

Uwaga! Złość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 36.90
Audiobook - najniższa cena: 36.91
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
36.90 zł Lub 33.21 zł
38.90 zł
40.90 zł
37.01 zł
38.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Lektura obowiązkowa, błyskotliwie merytoryczna i niezwykle wyzwalająca. Pokazuje, że nie da się żyć bez złości, a nawet nie warto do tego dążyć. Można ją natomiast zrozumieć.

Złość – wybucha jak wulkan. Jej rezultaty mogą być bolesne, stanowić źródło wstydu i poczucia winy. Jednak strategie unikania i zaprzeczania jej szybko okazują się nieskuteczne, a nawet niszczące.

Ta książka jest dla ciebie, jeśli:

  • znowu nakrzyczałaś/eś na dziecko lub partnera,
  • nie radzisz sobie z trudnymi emocjami dziecka,
  • masz wyrzuty sumienia z powodu swoich gwałtownych zachowań,
  • chcesz wiedzieć, jak radzić sobie ze złością w rodzinie.

Autorka:
Ewa Tyralik-Kulpa – trenerka umiejętności psychospołecznych rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Prowadzi warsztaty z empatycznej komunikacji w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii, na Wydziale Pedagogiki UW i studiach podyplomowych SWPS, a także dla innych organizacji, firm i osób prywatnych. Ukończyła Program Pomocy Psychologicznej w nurcie Gestalt.

O e-booku Uwaga! Złość. blogerzy napisali: 

Rady zawarte w tej książce są bardzo pomocne. To dobry początek dla rodziców walczących ze złością. Ale to absolutnie nie jest książka na jedno popołudnie. Ja czytam ją od połowy listopada, codziennie po trochu, wracam do pewnych rozdziałów. Ogólnie czyta się bardzo przyjemnie i autorka naprawdę podniosła mnie na duchu. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Uwaga! Złość od Ewa Tyralik-Kulpa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To normalne, że rodzice od czasu do czasu denerwują się na swoje dzieci. Nie jest jednak dobrze, aby cały czas być złym na nie, ponieważ może to je skrzywdzić.

Książka Uwaga! Złość uczy rodziców, jak kontrolować swoje gniewne uczucia i lepiej radzić sobie z frustracjami.

Książka zaczyna się od pytania, które ma ocenić, czy rodzic może mieć problem z gniewem. Wprowadza koncepcję prowadzenia dziennika. Kolejne rozdziały wyjaśniają, dlaczego rodzice się złoszczą i dlaczego dzieci zachowują się w taki sposób.

Ta książka jest dla ciebie, jeśli znowu nakrzyczałaś/eś na dziecko lub partnera, nie radzisz sobie z trudnymi emocjami dziecka, masz wyrzuty sumienia z powodu swoich gwałtownych zachowań, chcesz wiedzieć, jak radzić sobie ze złością w rodzinie.

Rady zawarte w tej książce są bardzo pomocne. To dobry początek dla rodziców walczących ze złością. Ale to absolutnie nie jest książka na jedno popołudnie. Ja czytam ją od połowy listopada, codziennie po trochu, wracam do pewnych rozdziałów. Ogólnie czyta się bardzo przyjemnie i autorka naprawdę podniosła mnie na duchu.

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć