ebook Obiad z Bondem - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 582)

Obiad z Bondem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.95
Audiobook - najniższa cena: 21.95
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
21.95 zł
31.52 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

On – zabójczo przystojny i skryty.

Ją życie nauczyło podchodzić do mężczyzn z lekkim dystansem.

Nieźli z nich agenci. Czy zdążą się dogadać, zanim się pozabijają?

Eliza, przyjaciółka znanej czytelnikom z Kolacji z Tiffanym Natalii, zostaje sama w swoim wielkim przedwojennym mieszkaniu. I nawet byłoby jej to na rękę, gdyby nie to, że ktoś chyba się do niej włamał…

Z pomocą śpieszy jej komisarz Jacek Granicki: zabójczo przystojny, o niewyparzonym języku i uroku Jamesa Bonda. Tyle że Eliza i Jacek mają już swoją – nie najszczęśliwszą – historię.

Teraz starannie udają, że wcale a wcale im na sobie nie zależy. Ale nagłe niebezpieczeństwo, w którym znajduje się Eliza, gwałtownie zmienia sytuację. Komisarz Granicki zrobi wszystko, by ratować ukochaną.

Od śmiechu przez dreszcz napięcia po łzy wzruszenia – nowy, uzależniający rollercoaster prosto od Dilerki Emocji.

Rekomendacje: 

Obiad z Bondem to fantastyczna komedia romantyczno-kryminalna. I mamy tu wszystko co powinno się w tym gatunku znaleźć. Jest humor i dowcip. Oczywiście jedyna wada jaka przyszła mi do głowy, to: czemu tak szybko się to czyta?! - Kasia - Księgozbiór Kasiny

Obiad z Bondem - audiobook od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć