ebook Odruch
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 7052)

Odruch
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.64
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
-23% 24.64 zł Lub 22.18 zł
29.44 zł Lub 26.50 zł
24.43 zł
24.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Thriller, który zaskoczy najwybredniejszych fanów literatury. Hipnotyzujące studium psychologiczne, podważające wszystko to, co wiemy o macierzyństwie i obowiązkach rodziców wobec dzieci. W znakomity sposób ukazuje dramat kobiet, które ze swoimi spostrzeżeniami i intuicjami są pozostawiane same sobie. Absolutny majstersztyk. Czyta się go jednym tchem.

Mistrzowsko skonstruowany thriller psychologiczny, który zostanie w twojej głowie na zawsze…
Znakomita, wnikliwa i wstrząsająca powieść, której nie sposób porównać z żadną inną.

Zapisaną w naszych genach historię rodziny przekazujemy z pokolenia na pokolenie.
Z matki na córkę
Dobro i zło.
Przyjmujemy dziedzictwo, nie mając wyboru,
Nie od nas zależy, kim się staniemy…
Czasem aniołami, czasem potworami…

Blythe Connor pragnie być dla swojej małej Violet czułą i troskliwą matką, jakiej sama nigdy nie miała. Ale w tym pierwszym, najbardziej intensywnym i wyczerpującym okresie macierzyństwa Blythe dochodzi do wniosku, że z jej córką jest coś nie tak – dziewczynka nie zachowuje się jak większość dzieci. A może to tylko wyobraźnia? Jej mąż, Fox, uważa, że na pewno przywidzenia. Im bardziej Fox lekceważy jej obawy, tym bardziej Blythe wątpi, czy jest przy zdrowych zmysłach, a my zaczynamy zadawać sobie pytanie, czy jej opowieść o swoim życiu jest prawdziwa.
Dopiero gdy rodzi się Sam, Blythe odkrywa szczęście i bliskość z dzieckiem, o jakich zawsze marzyła. Wydaje się, że nawet Violet kocha młodszego braciszka. Kiedy jednak jedno zdarzenie w mgnieniu oka nieodwracalnie zmienia ich życie, Blythe musi się zmierzyć z okrutną prawdą.

„Porażająca, intrygująca i oryginalna powieść. «Odruch» to wyprawa w głąb najmroczniejszych zakamarków macierzyństwa” – Kristin Hannah, autorka „Słowika”

„Powieść «Odruch» Ashley Audrain, napisana z graniczącą z brawurą odwagą oraz z niezwykłą precyzją emocjonalną i psychologiczną, to pełen napięcia, mistrzowski thriller literacki, który od pierwszych stron wciąga czytelnika w wir najbardziej przejmującej przygody życia: rodzicielstwa” – Bill Clegg, autor „Czy miałaś kiedyś rodzinę?”

„Pasjonująca, pięknie napisana i potwornie ciekawa… Lektura zmuszająca do refleksji” – Liz Nugent, autorka "Upadku Olivera"

„«Odruch» był poetycką i elektryzującą lekturą, która nie oszczędziła moich nerwów, budząc we mnie grozę i empatię jednocześnie. Przeczytałam powieść jednym tchem, ale została we mnie na długie dni. Nie wolno jej przegapić” – Lisa Jewell, autorka "Kiedy ciebie nie ma"

„Siedziałam do późnej nocy, kończąc porażającą powieść Audrain «Odruch», o podróży w najmroczniejsze rejony macierzyństwa (i przejmującej ambiwalencji uczuć matki). Emocjonalna, prowokacyjna i frapująca, z najbardziej drastycznym i przemawiającym do serca opisem porodu, jakiego wcześniej nie czytałam (i nie napisałam)” – Sarah Vaughan, autorka „Anatomii skandalu”

Odruch od Ashley Audrain możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć