ebook Do końca czasu. Umysł, materia i nasze poszukiwanie sensu w zmieniającym się Wszechświecie
4 / 5.00 (liczba ocen: 1836)

Do końca czasu. Umysł, materia i nasze poszukiwanie sensu w zmieniającym się Wszechświecie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 33.88
wciąż za drogo?
40.92 złpremium: 26.40 zł Lub 26.40 zł
-23% 33.88 zł Lub 30.49 zł
44.00 zł Lub 39.60 zł
33.61 zł
34.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane
To książka o Wszechświecie; od jego początków, aż do końca – takiego, jakim go sobie obecnie wyobrażamy. A także o zdumiewającym zjawisku, które określamy jako świadomość, i o procesach myślowych, umożliwiających nam poznawanie Wszechświata. Najnowsza książka Briana Geene’a to wielkie podsumowanie naszej wiedzy o rzeczywistości i wielka medytacja nad pięknem praw fizyki, istotą życia, świadomości, a także przemijalnością wszystkiego. «Do końca czasu» to wspaniałe dzieło jednego z najbardziej wpływowych współczesnych fizyków, które być może zostanie kiedyś uznane za jego najważniejszą i jednocześnie najbardziej niezwykłą książkę.

Brian Greene jest profesorem fizyki i matematyki oraz dyrektorem Centrum Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Columbia; słynie z publikacji w dziedzinie teorii superstrun. Jest autorem książek «Piękno Wszechświata», «Struktura kosmosu» oraz «Ukryta rzeczywistość», które sześćdziesiąt pięć tygodni gościły na liście bestsellerów «New York Timesa» i sprzedały się w ponad dwóch milionach egzemplarzy na całym świecie.

Do końca czasu. Umysł, materia i nasze poszukiwanie sensu w zmieniającym się Wszechświecie od Brian Greene możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć