ebook Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wyd. II poprawione
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wyd. II poprawione
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 22.95
wciąż za drogo?
37.21 złpremium: 24.01 zł Lub 24.01 zł
35.00 zł
35.00 zł
22.95 zł
24.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Podręcznik Moje litery. Piszę na A jest zbiorem ćwiczeń do nauki pisania po polsku na poziomie A czyli podstawowym. Przeznaczony jest głównie dla dzieci polonijnych. Zawartość podręcznika odzwierciedla wymagania podstawy programowej przygotowanej przez MEN dla dzieci uczących się poza granicami Polski.

Książka dzieli się na dwie części – pierwsza poświęcona jest głoskom, literom, sylabom i ortografii polskiej. Druga część zawiera ponad 200 ćwiczeń w pisaniu, obejmujących takie techniki jak: pisanie po śladzie, podpisywanie, przepisywanie, uzupełnianie oraz dokończanie zdań i krótkich tekstów. Znajdują się tu też ćwiczenia, tzw. „otwarte”, czyli nastawione na kreatywność uczących się.

Ponadto w podręczniku znajdziemy:

*ćwiczenia słownikowe,

*ćwiczenia w pisaniu drobnych form użytkowych,

*ćwiczenia wspomagające kreatywność dziecka,

*ćwiczenia przybliżające wiedzę o Polsce i sławnych Polakach.

 

Do publikacji dołączone są kolorowe karty z literami oraz komentarz dla nauczyciela z wieloma grami i zabawami użytecznymi w nauce pisania.

Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wyd. II poprawione od Magdalena Szelc-Mays możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć