ebook Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu pogodzili pokłócone bajki - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu pogodzili pokłócone bajki - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 8.42
9.21 złpremium: 5.94 zł Lub 5.94 zł
-14% 8.42 zł Lub 7.58 zł
9.90 zł
9.54 zł
9.90 zł
Inne proponowane

Dla trzech braci - Gucia, Leosia i Tadzia - zabawa to priorytet. Gdy oczami wyobraźni na horyzoncie widzą nudę, są gotowi pobawić się w koronawirusa, sanepid, kwarantannę albo we… fryzjera. Ale gdy do ich pokoju przylatuje mucha, która z kolorowego plecaka wyciąga transparent z napisem S.O.S., chłopacy już wiedzą, że gdzieś potrzebna jest pomoc. Gdzie tym razem? Ta informacja zmroziłaby każdego! W bibliotece kłócą się… postaci z bajek! Wszystko przez to, że coraz mniej dzieci przychodzi wypożyczać książeczki. Między bibliotecznymi półkami wieje nudą, więc i z nerwów i irytacji dochodzi tam do awantur i bitew.

Chociaż Gucio, Leoś i Tadziu sami często kłócą się o wszystko, to jednak tym razem znajdują sposób na pogodzenie bajkowych bohaterów. Jaki? Banalnie prosty, który jest dosłownie na wyciągnięcie ręki...

„Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu pogodzili pokłócone bajki”  to opowieść o zgodzie, porozumieniu i otwarciu na drugiego człowieka. O rozmowie, słuchaniu i empatii. To literacka przygoda z bajkowymi bohaterami, którzy nie są idealni - kłócą się, złoszczą i przeżywają różne emocje, bo takie po prostu jest życie.

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu pogodzili pokłócone bajki - audiobook od Ewa Ruszkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć