ebook Wstęga Möbiusa - audiobook
3.1 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 20)

Wstęga Möbiusa - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 25.28
Audiobook - najniższa cena: 30.45
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
30.45 zł Lub 27.41 zł
36.00 zł
30.95 zł
36.00 zł
Inne proponowane

Czy można przewidzieć wszystkie konsekwencje każdej decyzji? Do czego może doprowadzić geniusz, chcący rządzić całym miastem?

Z niektórymi ludźmi nigdy nie powinno się zadzierać… są bardziej niebezpieczni niż można przypuszczać. To zaskakująca opowieść o niepohamowanych ambicjach i żądzy władzy wciągająca w świat przestępczy. Bliźniacy Adrian i Bernard są sierotami wychowywanymi w domu dziecka. Adrian cierpi na zaburzenia ze spektrum autyzmu, a choroba, uniemożliwiając mu normalne funkcjonowanie w życiu, popycha go w stronę świata przestępczego. Nieprzeciętna inteligencja, wyostrzony zmysł obserwacyjny, fenomenalna pamięć i pomoc brata Bernarda sprawiają, że w krótkim czasie Adrian sięga po kolejne szczeble władzy w podziemiu przestępczym. To on rządzi miastem począwszy od zwykłych alfonsów, a skończywszy na urzędnikach i politykach. W pewnym momencietrafia na godnego siebie przeciwnika…

Czyta: Jakub Kamieński 

Wstęga Möbiusa - audiobook od Roman Konik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć