ebook Wstęga Möbiusa - audiobook
3.1 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 20)

Wstęga Möbiusa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.28
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
30.21 zł
36.00 zł
Inne proponowane

Czy można przewidzieć wszystkie konsekwencje każdej decyzji? Do czego może doprowadzić geniusz, chcący rządzić całym miastem?

Z niektórymi ludźmi nigdy nie powinno się zadzierać… są bardziej niebezpieczni niż można przypuszczać. To zaskakująca opowieść o niepohamowanych ambicjach i żądzy władzy wciągająca w świat przestępczy. Bliźniacy Adrian i Bernard są sierotami wychowywanymi w domu dziecka. Adrian cierpi na zaburzenia ze spektrum autyzmu, a choroba, uniemożliwiając mu normalne funkcjonowanie w życiu, popycha go w stronę świata przestępczego. Nieprzeciętna inteligencja, wyostrzony zmysł obserwacyjny, fenomenalna pamięć i pomoc brata Bernarda sprawiają, że w krótkim czasie Adrian sięga po kolejne szczeble władzy w podziemiu przestępczym. To on rządzi miastem począwszy od zwykłych alfonsów, a skończywszy na urzędnikach i politykach. W pewnym momencietrafia na godnego siebie przeciwnika…

Czyta: Jakub Kamieński 

Wstęga Möbiusa - audiobook od Roman Konik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć