ebook Rynki finansowe i gospodarka w warunkach zmiennej koniunktury. Tom 32
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Rynki finansowe i gospodarka w warunkach zmiennej koniunktury. Tom 32
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 49.30
wciąż za drogo?
53.94 złpremium: 34.80 zł Lub 34.80 zł
49.30 zł Lub 44.37 zł
58.00 zł
49.30 zł
50.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powiązania pomiędzy rynkami finansowymi i gospodarką stają się z biegiem lat coraz silniejsze. Pierwotnie rynki finansowe cechowała służebna rola względem gospodarki realnej. Ich głównym zadaniem była sprawniejsza obsługa procesów płatniczych zachodzących w gospodarce oraz zmniejszenie ryzyka realizowanych transakcji. Postępujący wzrost rozmiarów rynków finansowych spowodował zmianę ich funkcji względem realnej gospodarki z wtórnej na nadrzędną. Znaczenie rynków finansowych zwiększyło się na tyle, że to właśnie one stały się najważniejszą determinantą zmian koniunktury ogólnogospodarczej. Innymi słowy gospodarka stała się zależna od kondycji sektora bankowego czy też zmienności na globalnych rynkach aktywów.

Autorzy niniejszej pracy zbiorowej podjęli problematykę związków pomiędzy sferą finansową i gospodarczą. Zakres publikacji obejmuje wybrane aspekty z dziedziny teorii i praktyki rynków finansowych oraz ekonomii i polityki gospodarczej. Celem opracowania jest prezentacja wyników badań w obszarze funkcjonowania rynków finansowych i gospodarki.

Rynki finansowe i gospodarka w warunkach zmiennej koniunktury. Tom 32 od Marcin Kalinowski, Michał Pronobis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć