Listy starego diabła do młodego
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 135304) Ilość stron (szacowana): 118

Listy starego diabła do młodego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 21.84
wciąż za drogo?
25.20 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.84 zł
21.84 zł Lub 19.66 zł
25.77 zł Lub 23.19 zł
28.00 zł
21.83 zł
21.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak diabły naradzają się, by sprowadzić człowieka na złą drogę? Jakich używają sposobów, by kusić i niweczyć ludzkie plany? Jeśli nie, odpowiedź przyniosą wam Listy starego diabła do młodego C.S. Lewisa. Nie są one jednak tylko literacką zabawą. Pod przewrotną formą korespondencji Piołuna i Krętacza kryje się bowiem poważna opowieść o całej złożoności ludzkiej natury oraz głęboka analiza kondycji duchowej współczesnych wraz z nieustannie stawianym pytaniem o miejsce i rolę zła w świecie stworzonym przez Boga.

Mimo że właśnie mija siedemdziesiąt lat od pierwszego wydania Listów starego diabła do młodego, książka nie zestarzała się ani trochę. Temat, niestety, jest ciągle aktualny…

Clive Staples Lewis był nie tylko autorem powieści dla dzieci oraz cenionym historykiem literatury, lecz także głęboko religijnym człowiekiem, którego przemyślenia na temat duchowej strony życia człowieka nie utraciły do dziś nic ze swojej wartości. Warto wciąż do nich sięgać, by przekonać się o sile wiary i pięknie płynący z przesłania chrześcijaństwa. 

Listy starego diabła do młodego od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Teraźniejszość bowiem jest punktem, w którym czas styka się z wiecznością.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć