ebook Arystokratka na królewskim dworze
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 399)

Arystokratka na królewskim dworze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 13.50
13.50 zł Lub 12.15 zł
25.11 złpremium: 16.20 zł Lub 16.20 zł
18.55 zł
27.00 zł Lub 24.30 zł
12.15 zł
17.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Maria Kostka otrzymuje zaproszenie na pewien dwór królewski! Jednak początkowa radość ostatniej arystokratki szybko mija, gdy okazuje się, że wyjazd wiąże się z wieloma prozaicznymi problemami. Trzeba wybrać delegację spośród najdziwniejszej załogi zamkowej na świecie oraz przygotować ją do dalekiej eskapady!

Kogo Maria zabierze ze sobą na dwór królewski? Czy podróż przebiegnie zgodnie z planem? Jak przedstawiciele zamku Kostka zostaną przyjęci przez poważne koronowane głowy? I najważniejsze: czy Maria wreszcie zaręczy się z Maksem? Czy może wręcz przeciwnie?

Ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy gwarantuje świetną rozrywkę! Zapraszamy do zamku Kostka!

O e-booku Arystokratka na królewskim dworze blogerzy napisali: 

Genialny humor, gagi sytuacyjne i językowe. Kocham historie o Arystokratce! Chcę jeszcze! Chcę kolejnych przygód Marii i obsady zamku Kostka! - Joanna Onsyk - CzytaAśka

Arystokratka na królewskim dworze od Evžen Boček możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wyobraźcie sobie, że otrzymujecie zaproszenie na dwór królewski. Kogo zabieracie jako członka delegacji?

Nabzdyczonego kasztelana?

Wiecznie podchmieloną kucharkę?

Ohydnego ogrodnika?

Sprytną i umiejącą się zachować managerkę?

Trwale super-psycho guwernantkę?

Aaaaa-ha!

No niełatwy wybór przed Marią Kostka z Kostki.

Królowa Holandii zaprasza rodzinę Kostków z wizytą na swój dwór, aby im podziękować za zwrot, przypadkowo odkrytego na zamku, obrazu Rembrandta. Skąpy ojciec odmawia udziału, wniebowzięta matka nie odróżnia rodziny królewskiej z Holandii od tej z Wielkiej Brytanii, więc pierwsza wybiera się z wizytą. Kogo Maria ma dobrać do delegacji, aby nie było wstydu, ale i by docenić personel zamku.

Moi drodzy po raz piąty spotkanie z Kostkami przypłaciłam chrypą, łzami, bólem brzucha i policzków. Ze śmiechu.

Wariactwo zamkowe rozszerza się tym razem na Europę! Jeszcze moment i spotkamy panią Cichą podśpiewującą „życie jest cudowne, różowe, beżowe” na warszawskiej Starówce. No bo Józef to zamku Kostka nie opuści!

Genialny humor, gagi sytuacyjne i językowe. Kocham historie o Arystokratce!

I wyobrażam sobie jak Evžen Boček, kasztelan zamku Milotice, złorzecząc pod nosem na „muflony” zwiedzające jego zamek, przeplata to przekleństwami na tych baranów, którzy czytają jego książki i domagają się następnych!

To ja! To ja! Chcę jeszcze! Chcę kolejnych przygód Marii i obsady zamku Kostka!

A Wy? Znacie Kostków? Tęsknicie za czeskimi arystokratami i ich personelem? To szybko chwytajcie „Arystokratkę na królewskim dworze”!

Ocena: 5+/6
©CzytAśka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć