ebook Ołtarz Edenu
4 / 5.00 (liczba ocen: 20183)

Ołtarz Edenu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
-22% 21.90 zł
34.21 zł Lub 30.79 zł
28.20 zł
28.44 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Historia dla fanów Dana Browna i Kodu Leondarda da Vinci oraz Indiany Jonesa.

Po zdobyciu Bagdadu dwóch chłopców wmieszanych w tłum uzbrojonych mężczyzn wkracza do miejskiego zoo. Większość chce po prostu zyskać egzotyczne zwierzęta na przemyt, ale wraz z otworzeniem klatek z zoo uwolnione zostaje coś o wiele bardziej niebezpiecznego niż lamparty i lwy…

Siedem lat później główna weterynarz stanu Luizjana, Lorna Polk, zostaje wezwana do wraku, który podczas sztormu osiadł na brzegu bezludnej wyspy. Część załogi nie żyje, a część zniknęła. Ocalał jednak ładunek – egzotyczne zwierzęta, na czarnym rynku warte majątek.

Każde ze zwierząt okazuje się w jakiś sposób zdeformowane – papugi nie mają piór, kapucynki złączone są biodrami, a jaguar… ma kły tygrysa szablozębnego. Wszystkie też mają niepokojąco podwyższoną inteligencję.

Aby odkryć prawdę o pochodzeniu ładunku statku i terrorystach, którzy byli jego właścicielami, Lorna będzie musiała połączyć siły z człowiekiem o szemranej przeszłości – Jackiem Menardem. Razem zapolują na bestię, która uciekła ze statku, i spróbują rozwiązać tajemnicę związaną z modyfikacjami genetycznymi, która zaprowadzi ich do najstarszej historii rodzaju ludzkiego… 

Czy będą w stanie zatrzymać coś, co narodziło się na ołtarzu Edenu, zanim zagrozi światu i podstawie człowieczeństwa?

Ołtarz Edenu od James Rollins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć