ebook Księga utraconych imion
4.36 / 5.00 (liczba ocen: 28541)

Księga utraconych imion
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.93
Audiobook - najniższa cena: 31.42
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-23% 22.93 zł
23.03 zł Lub 20.73 zł
27.97 zł Lub 25.17 zł
25.66 zł
28.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Powieść Kristin Harmel oparta na prawdziwych wydarzeniach z okresu II wojny światowej. Szturmem zdobyła listę bestsellerów „New York Timesa”. „Od czasu «Słowika» aż do dziś nie zdarzyło mi się skończyć książki i nie móc mówić ze wzruszenia. Poruszająca i monumentalna” – Fiona Davis

O POWIEŚCI „Księga utraconych imion” Kristin Harmel[e-book w formatach epub i mobi]:

Pewnego dnia Eva Traube Abrams, bibliotekarka z Florydy, układając książki na półkach zauważa w gazecie niezwykłe zdjęcie. Zamiera... zdjęcie przedstawia książkę, której nie widziała od 65 lat. To dzieło to „Księga utraconych imion”.
Artykuł opowiada o szabrowaniu bibliotek przez nazistów w Europie podczas II wojny światowej – co Eva doskonale pamięta – oraz poszukiwaniach, mających na celu odnalezienie ludzi związanych z książką ze zdjęcia. Ów XVIII-wieczny tekst religijny, który ponoć zniknął z Francji w czasie wojny, to niezwykle ciekawy przypadek. Niespodziewanie odnaleziony – został umieszczony w głównej berlińskiej bibliotece. Zawiera pewien szyfr, lecz choć naukowcy łamią głowy, nie potrafią go złamać, ani nie wiedzą, skąd się wziął.
Odpowiedzi na ich pytania zna Eva – lecz czy wystarczy jej sił, aby wrócić do starych wspomnień i pomóc w odnalezieniu osób zaginionych podczas wojny?

Księga utraconych imion od Kristin Harmel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Niektóre rozdziały życia, tak samo jak przeczytaną książkę, kiedyś trzeba zamknąć.
Gdy człowiek kocha książki w ich obecności wszędzie czuje się jak w domu.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć