Agenci, szpiedzy, spiski
2.4 / 5.00 (liczba ocen: 5) Ilość stron (szacowana): 209

Agenci, szpiedzy, spiski

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

To już 10 lat temu, jak dwie wieże WTC runęły grzebiąc globalne poczucie bezpieczeństwa. Od tego czasu spiskowe teorie na ten temat mają się wyśmienicie. Można nawet powiedzieć, że popyt na najbardziej nawet fantastyczne interpretacje zamachów rośnie. Rośnie również zapotrzebowanie na skuteczne służby specjalne, a co za tym idzie na literaturę na ten temat. Półki księgarskie wręcz uginają się pod książkami na temat agentów i ich misji. Nie inaczej działa Focus Historia. Nie tylko się ugina, ale śledzi na bieżąco wiedzę o sekretnych działaniach i publikuje co wie, by zaspokoić ciekawość czytelników.

W tym zeszycie znajdziecie odpowiedzi na pytania:
- które akcje Mossadu zakończyły się totalną klapą?
- który polski agent wykiwał Hitlera?
- czy plotką można zabić?
- czego panicznie bał się towarzysz Stalin?
- od kogo przejął życiorys filmowy agent Hans Kloss?
- skrytka w przydrożnym kamieniu - czy to jeszcze działa?

Agenci, szpiedzy, spiski od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Swietna literatura faktu. Dzialy tematyczne nie za dlugie i w sam raz "do poduszki", autobusu, w drodze, poczekalni, gdziekolwiek. Nie mialam problemow z powrotem do czytanie, po odlozeniu ksiazki na chwile. Chociaz wedlug mnie niektore tematy zostaly potraktowane zbyt ogolnikowo. Troche sie zawiodlam na zawartosci, poniewaz od samego poczatku mialam swoje oczekiwania wzgledem tej publikacji. Jednakze pomijajac ten fakt, ksiazka jest dobra do poczytania jako odskocznia od dluzszych tekstow.

Warto zerknąć