ebook Nabór
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 303)

Nabór
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.80
Audiobook - najniższa cena: 29.99
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-24% 24.80 zł Lub 22.32 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
25.99 zł
30.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Severski powraca! Ebook „Nabór” to wielki finał serii, na którą składają się książki „Zamęt” i „Odwet”. Trwa wojna wywiadów, a jej wynik wpłynie nie tylko na politykę w Polsce, lecz także na bezpieczeństwo całego świata... Czy dojdzie do zbrojnego konfliktu na wielką skalę? W nowej książce Vincenta V. Severskiego intryga goni intrygę!

Vincent V. Severski nie odpuszcza do końca! Ebook „Nabór” to kapitalne podsumowanie trylogii rozpoczętej książką „Zamęt”, a także serii „Nielegalni”. W nowej książce Vincenta V. Severskiego spotkamy bowiem dobrze znanych bohaterów.

Dima uzyskuje z Rosji informację, która elektryzuje Konrada Wolskiego i Sarę Korską. Dawny Wydział Q i rozwiązana Sekcja łączą siły, by rozwiązać ten problem. Do akcji wraca również Jagan.
Zaczyna się wyścig z czasem, bo sytuacja międzynarodowa pogarsza się z każdym dniem…
Szykujcie się na emocjonującą grę wywiadów, w której nic nie jest pewne ani oczywiste! Konflikt między Iranem i USA nabiera rozpędu, w związku z czym wielka wojna staje się coraz bardziej realna.
Tymczasem w Polsce władza wraca w ręce premiera Boleckiego. Prokuratura interesuje się zaś Romanem Leskim.
Sekcja – formalnie – przestaje istnieć. Jednak łączy siły z dawnym Wydziałem Q, by sprawdzić niepokojące informacje uzyskane z Rosji.

„Nabór” Severskiego nie zawiedzie fanów obu szpiegowskich serii autora.

Rekomendacje e-booka Nabór: 

Możecie być pewni, że Nabór, to wisienka na torcie, który kroić będziecie smakując każdą stronę tej książki, kawałek po kawałeczku. Vincent V. Severski skroi doskonałą historię, której poznawanie zwala z nóg. I myślę, że dzięki tej książce autor jeszcze długo nie zwolni miejsca lidera thrillerów szpiegowskich. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Nabór od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nabór to doskonała kulminacja emocji, jakie przeżywaliśmy podczas czytania trylogii Vincenta V. Severskiego począwszy od Zamętu i Odwetu. Powracamy również do bohaterów tetralogii Nielegalni.

Autor połączył wszystko to, co w thrillerze szpiegowskim stawia go na najwyższym podium. Pisarz dowiódł, że w tej dziedzinie nie ma sobie równych. A równo osiemset dwadzieścia trzy strony składają się na książkę, która zaspokoi wymagania czytelników żądnych szpiegowskich i sensacyjnych emocji.

Nabór to mocny i fenomenalny finał szpiegowskiej intrygi. Autor wciąga nas już od pierwszej strony. A my ciekawi dalszych losów wydarzeń zatracamy się w grze na samym szczycie wywiadowczych struktur. Międzynarodowa wojna wisi na włosku. Akcja wywołuje w nas ciągłe napięcie, a dociekanie finału tej historii sprawia, że wpadamy w wir rozgrywek.

Autor prowadzi nas w taki sposób, że odczuwamy wrażenie, że jesteśmy ich uczestnikami. I to nie z bocznej ławy, lecz znajdujemy się w jej samym sercu. Możemy poczuć się niczym agenci.

Nabór to bez wątpienia książka, która nie tylko wciąga nas w historię, lecz również wymaga ciągłego skupienia i myślenia, tak jakby stawka gry toczyła się o nas samych. Myślę, że nie jestem sam w takiej opinii.

Vincent V. Severski stworzył thriller wysokiej klasy, który nie przejdzie bez echa, a zostawi ważny sygnał, że ten gatunek w polskiej literaturze ma się bardzo dobrze. Bez wątpienia autor zasługuje na uznanie, a „Nabór na uplasowanie na półce Najlepszych Interesujących Książek. Nie chcę za bardzo skupiać się na opisie fabuły, gdyż odebrałbym Wam przyjemność czytania. I żadne słowa nie potrafiłyby oddać choć grama tego, co autor przygotował dla swych czytelników.

Możecie być pewni, że Nabór, to wisienka na torcie, który kroić będziecie smakując każdą stronę tej książki, kawałek po kawałeczku. Vincent V. Severski skroił doskonałą historię, której poznawanie zwala z nóg. I myślę, że dzięki tej książce (oraz wspomnianych w recenzji) autor jeszcze długo nie zwolni miejsca lidera thrillerów szpiegowskich. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Vincent V. Severski utrzymał poziom ze swoich wcześniejszych książek, choć muszę przyznać, że tym razem nie było łatwo. "Nabór" momentami nuży, postacie zaskakują, ale tym razem mocno na niekorzyść. Akcja i pomysły wydają się momentami dziecinne. Duży plus za rozwiązania zastosowane w drugiej części książki, aż do samego końca. Książka z typu "momentami wciąga ogromnie, a momentami wkurza, że chce się przestać czytać". Jednak warto doczytać do końca i poznać pomysł na polską, szpiegowską rzeczywistość pokazywaną przez Autora. Na ile ona jest prawdziwa ... zostawiam ocenie czytelników.

Warto zerknąć