ebook Do ostatniej kropli krwi
4.31 / 5.00 (liczba ocen: 595)

Do ostatniej kropli krwi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
-48% 19.90 zł
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
23.34 zł Lub 21.01 zł
31.12 zł 20% rabatu
38.90 zł Lub 35.01 zł
-39% 23.11 zł
23.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Na wiejskiej drodze w pobliżu Cork zostaje znaleziony spalony jaguar… ze szczątkami mężczyzny za kierownicą. To Garrett Quinn, sędzia, jeden z ostatnich sprawiedliwych. I były kochanek nadkomisarz Katie Maguire. Właśnie tego dnia miał ogłosić wyrok w sprawie gangstera podejrzanego o wielokrotne zabójstwo. Katie znów będzie miała przeciwko sobie niemal cały miejscowy świat przestępczy. A tymczasem w mieście rozpętało się istne pandemonium: ktoś spycha do rzeki kobietę z dzieckiem, ktoś strzela przed pubem do mężczyzny, ktoś śmiertelnie godzi nożem handlarza narkotyków, ktoś podkłada bombę w laboratorium farmaceutycznym… A na horyzoncie pojawia się groźba wojny gangów, która może za sobą pociągnąć dziesiątki niewinnych ofiar.
Katie ma przed sobą mordercze dni. I to w sytuacji, kiedy jest atakowana przez media i poddawana presji przez nowego przełożonego, z którym ma osobiste porachunki. 

"Masterton to jeden z budzących największą ekscytację pisarzy brytyjskich. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś żadnej jego książki, najlepiej od razu przeczytaj wszystkie." - "Daily Mail"

"Twardy i szorstki thriller z atrakcyjną główną postacią." - "Irish Independent"

"Graham Masterton ma dar do opowiadania historii." - "New York Journal of Books"

"Każdy, kto lubi kryminały i tajemnice, powinien sięgnąć po tę książkę." - "Irish Examiner"

Do ostatniej kropli krwi od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć