ebook Do ostatniej kropli krwi
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 647)

Do ostatniej kropli krwi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 27.62
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
36.18 złpremium: 19.45 zł Lub 19.45 zł
27.62 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
38.90 zł
38.90 zł Lub 35.01 zł
31.97 zł
33.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Na wiejskiej drodze w pobliżu Cork zostaje znaleziony spalony jaguar… ze szczątkami mężczyzny za kierownicą. To Garrett Quinn, sędzia, jeden z ostatnich sprawiedliwych. I były kochanek nadkomisarz Katie Maguire. Właśnie tego dnia miał ogłosić wyrok w sprawie gangstera podejrzanego o wielokrotne zabójstwo. Katie znów będzie miała przeciwko sobie niemal cały miejscowy świat przestępczy. A tymczasem w mieście rozpętało się istne pandemonium: ktoś spycha do rzeki kobietę z dzieckiem, ktoś strzela przed pubem do mężczyzny, ktoś śmiertelnie godzi nożem handlarza narkotyków, ktoś podkłada bombę w laboratorium farmaceutycznym… A na horyzoncie pojawia się groźba wojny gangów, która może za sobą pociągnąć dziesiątki niewinnych ofiar.
Katie ma przed sobą mordercze dni. I to w sytuacji, kiedy jest atakowana przez media i poddawana presji przez nowego przełożonego, z którym ma osobiste porachunki. 

"Masterton to jeden z budzących największą ekscytację pisarzy brytyjskich. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś żadnej jego książki, najlepiej od razu przeczytaj wszystkie." - "Daily Mail"

"Twardy i szorstki thriller z atrakcyjną główną postacią." - "Irish Independent"

"Graham Masterton ma dar do opowiadania historii." - "New York Journal of Books"

"Każdy, kto lubi kryminały i tajemnice, powinien sięgnąć po tę książkę." - "Irish Examiner"

Do ostatniej kropli krwi od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć