ebook Dziennik utraconej miłości
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 379)

Dziennik utraconej miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.89
wciąż za drogo?
18.89 zł
Inne proponowane

Moja matka nie chciała, żebym tylko żył, chciała, żebym był szczęśliwy. Mam wobec niej obowiązek szczęścia.

Schmitt, mierząc się ze śmiercią najukochańszej matki, po raz pierwszy wpuszcza nas tak głęboko do swojego świata i dzieli się najbardziej intymnymi uczuciami oraz doświadczeniami.

I tak jak wcześniej Oskar – bohater uwielbianej przez czytelników powieści – pisał listy do Pana Boga, by przygotować się na nadejście nieuchronnego, tak teraz sam autor mierzy się z utratą najbliższej osoby, przelewając swoje myśli na karty książki.

"Dziennik utraconej miłości" to poruszające świadectwo podróży w głąb siebie, a zarazem uniwersalna opowieść o czułej relacji matki i syna – relacji pełnej miłości, która nie kończy się, nawet gdy tej najbliższej osoby już nie ma.

Rekomendacje: 

Dziennik utraconej miłości to jedna z tych pozycji, których nie sposób poddać jakiejkolwiek ocenie. Ze swojej strony ja jednak mogę powiedzieć tylko, że dla mnie była to niezwykle poruszająca, głęboka i trzymająca za serce lektura. To jedna z tych pozycji zdających się płynąć prosto z serca. Jestem tą książką zachwycona i totalnie oczarowana jej siłą. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

Dziennik utraconej miłości od Eric-Emmanuel Schmitt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…

Najbardziej osobista książka Erica-Emmanuela Schmitta

Dziennik utraconej miłości to niezbyt obszerna a jednak niezwykle bogata w treści lektura będąca zapisem miłości syna do matki, ale również matki do syna. To zapis wspomnień przepełnionych uczuciami, ale także poczuciem ogromnej straty. Autor kreśli w tej opowieści portret najważniejszej kobiety w swoim życiu. Kobiety, od której to życie się rozpoczęło…

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło, a co jednak trochę mniej…

Dziennik utraconej miłości to jedna z tych pozycji, których nie sposób poddać jakiejkolwiek ocenie. Ze swojej strony ja jednak mogę powiedzieć Wam tylko, że dla mnie była to niezwykle poruszająca, głęboka i trzymająca za serce lektura. Eric-Emmanuel Schmitt przyzwyczaił swoich czytelników, że tworzy treści przepełnione nie tylko emocjami, ale również mądrością. Mam jednak poczucie, że najnowsza powieść autora składa się tylko z tych uczuć i z tych mądrości. Eric-Emmanuel Schmitt pisze bardzo oszczędnie. W tym przypadku nie potrzeba jednak więcej słów by zrobić wrażenie na czytelnikach. Z jednej strony wspomnienia autora przepełnione są nostalgią, tym co nieuchwytne. Z drugiej strony miałam poczucie, że wszystko to o czym pisze autor jest niezwykle prawdziwe. Dziennik utraconej miłości to jedna z tych pozycji zdających się płynąć prosto z serca. Jestem tą pozycją zachwycona i totalnie oczarowana jej siłą. Jestem także, niezwykle wzruszona i wdzięczna, że autor dopuścił mnie do poznania swojej duszy i tego co skrywa jego serce. Ta książka jest niezwykle intymna i to stanowi jej ogromną siłę. Ze mną jej lektura zostanie na długo.

Komu polecam?

Dziennik utraconej miłości to pozycja dla wielbicieli pióra Erica-Emmanuela Schmitta. Jeśli szukacie wartościowej, pełnej mądrości życiowej książki koniecznie musicie sięgnąć po tę publikację.

Ocena: 5/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć