ebook Szepty spoza nicości
3.47 / 5.00 (liczba ocen: 1613)

Szepty spoza nicości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 18.10
Audiobook - najniższa cena: 42.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-18% 21.39 zł Lub 19.25 zł
23.90 zł
26.31 zł Lub 23.68 zł
-8% 18.10 zł
23.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Kolejna powieść w pełnym mroku cyklu ze słynnym już patomorfologiem powołanym do życia przez Remigiusza Mroza. Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny – wszystko wskazuje na to, że ktoś z premedytacją chce zatrzymać go w okolicy…

Tego samego dnia policja otrzymuje anonimową wiadomość, że w lasach Roztocza nieopodal miasteczka znajdują się poćwiartowane zwłoki brutalnie okaleczonego mężczyzny. Zaorski nie ma zamiaru się mieszać, ale kiedy o pomoc prosi go Kaja Burzyńska, nie potrafi odmówić.
SPOZA NICOŚCI ZACZYNAJĄ DOCHODZIĆ SZEPTY TYCH, KTÓRZY NIE MIELI PRAWA PRZEMÓWIĆ…

Rekomendacje: 

Nieoczekiwane zwroty akcji oraz tajemnicze morderstwo rozpisane przez Remigiusza Mroza nie pozwolą oderwać się od lektury, dopóki nie poznamy prawdy o wydarzeniach, które w historii Żeromic odcisnęły widoczne piętno. A piętno w naszej głowie wywrzeć może zakończenie, które nasuwa jedno pytanie… Kiedy pojawi się czwarta część? - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Szepty spoza nicości od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Trzecie spotkanie z Sewerynem Zaorskim, tak jak dwa wcześniejsze, nie pozwoli nam odpocząć ani na chwile. To, co przeżywać będziemy wraz z bohaterem Szeptów spoza nicości zagotuje naszą krew.

Remigiusz Mróz przygotował Zaorskiemu istną karuzelę wydarzeń, a nam ponownie emocjonującą lekturę. Szybkie tempo i mocne zwroty akcji, to znak rozpoznawczy tej serii. Zresztą autor przyzwyczaił nas do tego w swej całej twórczości.

W najnowszej książce porusza kwestię „żydowskiego mordu rytualnego” ukazując prawdę tamtych czasów. Remigiusz Mróz inspirację do napisania tej części znalazł w prawdziwych wydarzeniach. A my znajdziemy tu wiele symboliki oraz odniesień do ideologii III Rzeszy. To jeszcze bardziej potęguje chęć zagłębienia się w tę historię.

Patomorfolog Seweryn Krajewski pragnie pozostawić za sobą swoją przeszłość. Wraca do Żeromic by sprzedać dom, zamykając tym samy rozdział swojego życia związany z miasteczkiem. Jednak gdy policja otrzymuje anonimową wiadomość o poćwiartowanych zwłokach mężczyzny, nie tak prędko będzie mu dane odciąć się od mieszkańców i ich problemów. Na prośbę Kai Burzyńskiej postanawia pomóc jej w rozwikłaniu zagadki tajemniczej śmierci. Tym samym będzie musiał zmierzyć się z szeptami dochodzącymi z nicości. Szeptami tych, którzy mieli prawo przemówić. Pytanie tylko, jaką tajemnicę skrywają? I jak bardzo wpłynie ona na życie Seweryna Zaorskiego?

Duet, który poznaliśmy już w Listach zza grobu i Głosach z zaświatów ponownie będzie musiał zmierzyć się ze sprawą, która nie pozwoli im na chwilę wytchnienia. Również i my towarzysząc im w śledztwie, co chwile przecierać będziemy oczy ze zdumienia. Nieoczekiwane zwroty akcji oraz tajemnicze morderstwo rozpisane przez Remigiusza Mroza nie pozwolą oderwać się od lektury, dopóki nie poznamy prawdy o wydarzeniach, które w historii Żeromic odcisnęły widoczne piętno. A piętno w naszej głowie wywrzeć może zakończenie, które nasuwa jedno pytanie – kiedy pojawi się czwarta część z Sewerynem Zaorskim w roli głównej?

Oczywiście pisarz nie potwierdza i nie zaprzecza o kontynuacji. Jednak śmiem twierdzić, że pojawienie się jej to tylko kwestia czasu. Ciekawość zżera mnie na myśl, co dalej wydarzy się w relacji Zaorski-Burzyńska. Zatem Panie Remigiuszu proszę nie zamykać klamrą tej historii, lecz otworzyć swój twórczy umysł na kontynuację losów duetu, który skradł moje serce. I myślę, że nie tylko moje!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć