ebook Porachunki - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 416)

Porachunki - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
-40% 23.90 zł
-29% 27.93 zł Lub 25.14 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
27.93 zł
29.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Zabójczo przystojny, obłędnie namiętny i... jeszcze bardziej niebezpieczny! Przygotujcie się na mieszankę wybuchową, bo ta historia dosłownie zwala z nóg. Błyskawiczna akcja, pikantne dialogi i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa sprawiają, że „Porachunki” to książka po prostu nieodkładalna.

Po tragicznym wypadku Felicja zapada w śpiączkę. Budzi się prawie po miesiącu z zaawansowanym zanikiem mięśni i częściową utratą pamięci. Zakochany w niej Alexander udaje lekarza, żeby tylko być blisko swojej wybranki. Wkrótce potem wybucha medialne szaleństwo wokół książki „Kostandin. Grzechy mafii”. Policja tropi Victora, Kostandina i Alicję. Felicja nie pamięta gorącego uczucia, jakie łączyło ją z Alexandrem. Kiedy dowiaduje się o ciemnych interesach swojego „lekarza”, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Poznaje Artura – przy tym przystojnym, zabawnym mężczyźnie na nowo odnajduje radość życia, ale Alexander ani myśli zrezygnować z ukochanej kobiety…

Porachunki - audiobook od Magdalena Winnicka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć