ebook Dekalog Wartości: Zanzibar
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 1) Ilość stron (szacowana): 163

Dekalog Wartości: Zanzibar
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 37.80
wciąż za drogo?
37.80 zł Lub 34.02 zł
37.80 zł

Pierwsza książka w cyklu “DECALOG WARTOŚCI”. Kolejne serie w przygotowaniu.

Wywiady z ludźmi z całego świata, cenionymi i szanowanymi przez swoje społeczności. Odpowiadają na pytanie, co jest ważne w życiu, jak odnaleźć siebie we współczesnym świecie.

ZANZIBAR

Lekarz - fizjopatolog, szaman, muzyk, sheha-zarządca wioski, profesor historii, dziennikarka, matka dziesięciorga dzieci – każdy Zanzibarczyk przechodząc obok nich wita się słowem “Shikamoo”. Jest to wyraz najwyższego szacunku. Czego możemy się od nich nauczyć? Co możemy odkryć, o sobie i świecie?

Ally Abdallah Duchi. Zanzibarczyk. (81 lat, lekarz)

Nie spieszyć się przy dokonywaniu wyborów. Czas. Powtarzanie

“Aby dobrze dokonać wyboru, nie spiesz się, poczekaj, daj sobie czas. Wtedy wszystko przyjdzie do ciebie automatycznie. Jeśli będziesz się spieszyć, przyjdzie do ciebie odpowiedź – ale nieprawdziwa. Nawet ja musiałem chwilę się zastanowić zanim odpowiedziałem. Zapytałem cię dwa razy, czy dobrze rozumiem pytanie. Nie rób niczego pospiesznie. Lepiej żebyś znalazł błąd i powtórzył to raz jeszcze. Powtórzenie nie jest niczym złym. Powtórzenie oznacza własną korektę, oznacza bycie lepszym. To jest wartość w życiu.

– Co powiesz ludziom, którzy boją się dokonać wyboru? Co powinni zrobić?

Czekać. Poczekać, aż naprawdę zobaczą, czy się boją, czy nie. Nie spiesz się z odpowiedzią. Czekaj. Wtedy będziesz wiedział”.

Realizuję ten projekt dla wszystkich, którzy są ciekawi ludzi i świata. Dla tych, którzy pytają, czym powinniśmy się kierować w życiu. Zapraszam do podróży w głąb wartości ludzi, kultur, społeczeńst i w podróż do samego

Dekalog Wartości: Zanzibar od Agnieszka Pietruszka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć