ebook SOR - to jest dramat
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 142)

SOR - to jest dramat
ebook: pdf

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 28.70
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
28.70 zł Lub 25.83 zł
34.00 zł
28.90 zł
29.23 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)

Co się tam dzieje, do cholery? Czy ktoś tam w ogóle pracuje? Długo mam tu jeszcze czekać? To jest oddział ratunkowy? Kim ty, ku*wa, jesteś? Czy wy macie sumienie? A co, jeśli od was wyjdę i umrę na schodach?

To tylko niektóre pytania pacjentów padające na polskich SOR-ach. Mierzą się z nimi na co dzień pracujący tam medycy ratunkowi.

SOR — to jest dramat to książka, w której pielęgniarz systemu przybliża realia szpitalnych oddziałów ratunkowych. Krok po kroku przeprowadza nas przez kolejne poziomy SOR-owskiej rzeczywistości, w której przecież każdy z nas może się kiedyś znaleźć. Obnaża problemy ledwo oddychających jednostek Państwowego Ratownictwa Medycznego, które z trudem łatają dziury w ochronie zdrowia. Pokazuje ludzi — lekarzy, pielęgniarki, ratowników, pacjentów — a wraz nimi SOR-owską codzienność, która jest i zabawna, i straszna, i smutna. Wszystko po to, by pacjenci zrozumieli, chociaż trochę…

SOR - to jest dramat od Pan Pielęgniarka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć