ebook Zdecydowani na walkę
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 2447) Ilość stron (szacowana): 432

Zdecydowani na walkę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 33.10
wciąż za drogo?
39.06 złpremium: 25.20 zł Lub 25.20 zł
33.10 zł Lub 29.79 zł
42.00 zł
42.00 zł Lub 37.80 zł
33.60 zł
33.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Trzecia odsłona niewiarygodne śmiałego cyklu politycznej SF „Terra Ignota” Ady Palmer, laureatki nagrody im. Johna W. Campbella w 2017 roku. Długa epoka świata bliskiego utopii skończyła się nagle. Pokój i ład są tylko wspomnieniami czasów minionych. Wśród godnych ongiś zaufania przywódców Pasiek – państw niemających określonego terytorium – szerzą się korupcja, oszustwo i żądza wojny…

Straszliwa prawda brzmi tak, że od dziesięcioleci, a nawet stuleci przywódcy wielkich Pasiek utrzymywali pokój na świecie dzięki nielicznym, matematycznie zaplanowanym skrytobójstwom. Dzięki nim żadna frakcja nie mogła zdobyć przewagi i równowaga się utrzymywała.
Fasada uczciwości Pasiek jest jedyną nadzieją utrzymania porządku, niedopuszczenia do tego, by ludzkość znowu pogrążyła się w krwawym barbarzyństwie, jak podczas dawnych wojen. Ale wielka tajemnica stopniowo wychodzi na jaw i fasada zaczyna się kruszyć.
Przed zaledwie kilkoma dniami wydawało się, że cywilizacja na świecie sięgnęła szczytu. Ale teraz wszyscy – Pasieki i Bezpasiekowi, Utopianie i senseiści, cesarza i uciśnieni, wojownicy i święci – przygotowują się do wojny, którą uważają za nieuniknioną…

Zdecydowani na walkę od Ada Palmer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć