ebook Dublerka - audiobook
3.1 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2068)

Dublerka - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 23.34
Audiobook - najniższa cena: 34.31
wciąż za drogo?
39.90 zł
34.31 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.

Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery. Cztery dziewczyny, dotąd tworzące zgraną paczkę, stają się konkurentkami. I piąta, która wydaje się najgroźniejsza, nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji. Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym. A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

Matki

Kendall – żona Hollywoodu, która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie. Carolyn – profesor prawa, w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise – skupiona wyłącznie na swojej firmie. Bronnie –idealna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek, choć każda rozumie je po swojemu.

Córki

Ruby – niestabilna psychicznie intrygantka. Jess – wyjątkowo utalentowana. Sadie – mająca najmniejsze szanse na sukces. Bel – marzenie wszystkich rodziców. Podobnie jak ich matki, różnią się między sobą, a jednak trzymają się razem. Choć w przeszłości doszło między nimi do poważnych konfliktów, które je podzieliły, wybaczyły sobie.  Najbardziej prestiżowa w Londynie szkoła sztuk scenicznych jest jednak miejscem, gdzie ambicje dziewcząt ścierają się w sposób, który może skończyć się tragicznie.

Ta nowa

Jej pojawienie się miało załagodzić relacje między czwórką uczennic. Tymczasem konflikty eskalują do tego stopnia, że zagraża to już nie tylko zdrowiu psychicznemu dziewcząt, ale też ich życiu.

Ktoś sieje terror i szkoła zaczyna przypominać kłębowisko żmij.

Dublerka - audiobook od Sophie Hannah, Sophie Mackintosh, B. A. Paris możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dublerka to książka, po którą warto sięgnąć. Nie myślałam, że będzie to tak dobra historia. Wiadomo, że każdy autor ma swój styl, a tutaj za tę historię odpowiada aż cztery autorki. Mówiłam sama do siebie: to się nie może udać, no bo jakim cudem dało się to tak wszystko zgrać. A jednak wyszło epicko. Tylko w jednym momencie jest mała nieścisłość, ale można puścić to w niepamięć. Liczy się całokształt, a tu jestem pod wrażeniem.

Powieść opowiada o czterech kobietach i ich różnych osobowościach. Jednak jest coś co łączy je wszystkie i pragną jednego, aby ich dzieci osiągnęły sukces. Nawet za wszelką cenę. Każda z matek ma swoją tajemnicę, które też je łączą. Ta dziwna przyjaźń pomiędzy Kendall, Carolyn, Elise i Bronnie z boku wygląda jak dręczenie, jak prześladowanie. Jednak czy na pewno? Wiadomo, że kobiety są zdolne do wszystkiego, ale co w momencie, kiedy to marzenia matek są wygórowane i może stać się krzywda? W szkole do której uczęszczają córki głównych bohaterek dołącza nowa uczennica – Imogen. Od tego momentu w szkole zaczynają się dziać różne dziwne rzeczy. O włos nie dochodzi do tragedii. Czy matki mają prawo sądzić, że im córkom grozi niebezpieczeństwo. I kim jest Imogen, a może to ona stoi za serią niefortunnych wydarzeń i wypadków? Jesteście w stanie zaryzykować i sami przekonać się o co chodzi w fabule książki?

Dublerkę bardzo polecam w formie audiobooka, ale i książki. Korciło mnie, aby kupić sobie egzemplarz, gdy nie mogłam doczekać się kolejnego odcinka na Empik Go, ale dzielnie czekałam. W rolach w serialu możecie usłyszeć głosy takich aktorek jak Anny Dereszowskiej, Pauliny Holtz, Małgorzaty Lewińskiej czy Marii Seweryn. Oddały one w stu procentach swoje bohaterki, w które się wcieliły. Słuchało się tego przyjemnie, odcinki były godzinne i wciągające. Dużo intryg, spraw, które tylko się piętrzyły i emocji. Z pewnością kupię sobie książkę, bo chciałabym mieć ją na półce i być może kiedyś jeszcze do niej wrócę.

Ocena: 4+/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć