ebook Jak otworzyłem mózg. Lekcje życia od neurochirurga
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 1009)

Jak otworzyłem mózg. Lekcje życia od neurochirurga
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.22
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.22 zł Lub 24.50 zł
33.16 zł Lub 29.84 zł
34.90 zł
27.20 zł
27.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Zaproszenie, którego nie można odrzucić! Pozwól zabrać się Rahulowi Jandialowi – jednemu z największych neurochirurgów naszych czasów – na wycieczkę do sali operacyjnej, by obserwować wyzwania, przed którymi staje lekarz tej dziedziny medycyny. Wejdź do laboratorium i zobacz na własne oczy dokonania, dzięki którym science fiction staje się rzeczywistością.

„Książka ta jest moją próbą oddzielenia neurobajek od neuronauki i pseudopewników od uzasadnionej nadziei. Chcę ci pomóc osiągać cele, które sobie wyznaczyłeś, oraz sprawić, by ani ty, ani twoi najbliżsi nie wylądowali na moim stole operacyjnym”.

Rahul Jandial, jeden z wielkich neurochirurgów naszych czasów, jak nikt inny wie, co kryje się w naszej głowie. Teraz swoje narzędzia wkłada do rąk tobie… Pozwól autorowi zabrać się na wycieczkę do sali operacyjnej oraz w podróż w różne zakątki świata, aby obserwować wyzwania, przed którymi staje. Wydłutuj otwór w czaszce i zanurz palce w tym osobliwym narządzie, który konsystencją przypomina budyń lub pasztet. Daj się zaprosić do laboratorium, a na własne oczy zobaczysz dokonania, dzięki którym science fiction staje się rzeczywistością!
Autor tej książki wie też, co zrobić, żeby w pełni wykorzystać mózgowe zasoby. Sięgnij więc do „Jak otworzyłem mózg”, jeśli chcesz się z pierwszej ręki dowiedzieć:
• Czy uprawianie tai chi zmieni cię w Einsteina.
• Czy częste korzystanie z elektroniki wypali ci szare komórki.
• Czy dzięki nauce hiszpańskiego staniesz się uważny i skupiony.
• Czy bujanie w obłokach uczyni z ciebie mistrza kreatywności.
• Czy jedzenie jabłek i fasoli zrobi z ciebie optymistę.
• Dlaczego lepiej nie naciskać „wyznacz trasę” na telefonie.
Pacjenci Jandiala dowodzą, że mózg ma cudowne możliwości regeneracyjne i wyjątkową plastyczność. Choćbyś więc miał 120 lat, możesz mu podkręcić obroty, bo na zmiany nigdy nie jest za późno (choć im wcześniej zaczniesz, tym dłużej skorzystasz z ferrari w swojej głowie).

Jak otworzyłem mózg. Lekcje życia od neurochirurga od Rahul Jandial możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć