ebook Syn nieskończoności
3.24 / 5.00 (liczba ocen: 5952)

Syn nieskończoności
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.74
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
31.90 zł
-34% 20.74 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Adam Silvera powraca z kolejną serią fantasy. Przed nami niesamowita, szalona przygoda dwóch braci, którzy uczestniczą w magicznej wojnie. Braterstwo, miłość i lojalność zostaną wystawione na próbę. Nikt nie wyjdzie z tej walki bez szwanku…

Emil i Brighton dorastali w Nowym Jorku i zawsze podziwiali Iskry – grupę strażników, która poprzysięgła uwolnić świat od niebezpiecznych widm. To one próbują ukraść moc niebiańskim istotom i wszystkim zagrożonym magicznym stworzeniom.
Brighton marzy o posiadaniu mocy, aby dołączyć do walki. Emil chce tylko, żeby nastał pokój. W karuzeli strachu banda widm z dnia na dzień rośnie w siłę. Wojna zbiera swoje żniwo, utrudniając spokojne życie każdemu, kto posiada niezwykłe zdolności.
Gdy Emil niespodziewanie manifestuje swoje moce w bójce, zostaje wrzucony w samo serce konfliktu między dwoma frontami i dołącza do grupy bohaterskich Iskier. Staje się tym, kim Brighton zawsze chciał być…

Syn nieskończoności od Adam Silvera możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć