ebook Niegrzeczny rockman - audiobook
4.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10452)

Niegrzeczny rockman - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 23.34
Audiobook - polecana oferta: 29.93
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-24% 29.93 zł Lub 26.94 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
27.93 zł
31.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Drugi tom serii „VIP”. John „Jax” Blackwood, gwiazda rocka, od dwóch lat, odkąd próbował odebrać sobie życie, trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą, która ucieka z jego lodami… Przed nami rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości.

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie, która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda, sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała, że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć, a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.
Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce okazuje się, że przystojniak będzie jej nowym sąsiadem i że to sam Jax Blackwood, legenda rocka.
Ona nie może mu się oprzeć, ale przeżyła już niejedną stratę i wie, że lepiej nie angażować się w związek z rockmanem. On im więcej wie o Stelli, tym bardziej się w niej zakochuje.

Żadne z nas nie wierzy w miłość, a tym bardziej w taką na całe życie. Jednak mimo to szybko się od siebie uzależniamy. Ale moglibyśmy być dla siebie kimś więcej. Moglibyśmy być dla siebie wszystkim. Wystarczy, że zaufamy na tyle, by się temu poddać…

Niegrzeczny rockman - audiobook od Kristen Callihan możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć