ebook Modelki z Dubaju
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 434)

Modelki z Dubaju
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.36
Audiobook - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
22.40 zł
24.64 zł Lub 22.18 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
32.00 zł
23.36 zł
24.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Marcin Margielewski – autor bestsellerów o sekretach krajów arabskich – powraca z kolejną, wstrząsającą historią. Oto szokująca opowieść dziewczyny, która doświadczyła piekła prostytucji w Dubaju. Książka otwiera serię „Niewolnicy” opowiadającą o ludziach, którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar.

Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana, choć równie powszechna jak piasek na pustyni, nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci, tak wolą one same.
Marcin Margielewski tym razem zagląda za kulisy bliskowschodniego seksbiznesu i za sprawą jednej z dziewczyn, która w nim pracowała, pokazuje, co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Jakie koszmary przeżywają „modelki”, gdy nikt nie widzi.
To opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami, o pułapkach, jakie zastawiają na dziewczyny, i o koszmarach, jakie one przeżywają. O cenie, jaką płaci się za marzenia i naiwność, ale też o kobiecości, która dla jednych bywa przekleństwem, a dla innych niedoścignionym marzeniem.

Modelki z Dubaju od Marcin Margielewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć