ebook Śmierć cheerleaderki
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 143) Ilość stron (szacowana): 352

Śmierć cheerleaderki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.65
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
29.65 zł Lub 26.69 zł
29.70 zł
30.99 zł Lub 27.89 zł
29.73 zł
31.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Tego nie zobaczysz w serialu! Oto czwarty tom serii o losach nastolatków zamieszkujących pełne mrocznych tajemnic miasteczko Riverdale

Tym razem wraz z drużyną cheerleaderek The River Vixens wyruszamy za miasto, na weekendowy obóz, gdzie dziewczyny mają pogłębić relacje między sobą i dobrze się bawić. Na miejscu jednak nic nie jest tak, jak miało być gwałtowna burza udaremnia wszystkie plany, zwiastując najgorsze... Ośrodek, do którego przyjechały, wygląda na opuszczony, a w dodatku niespodziewanie pojawiają się w nim dwie konkurencyjne drużyny. Na obozie zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a życie Vixenek jest w niebezpieczeństwie. Betty, Veronica i Cheryl będą musiały same rozwikłać kolejną zagadkę, sprawdzając, czy miejscowe legendy są prawdziwe.. Tylko kto za tym wszystkim stoi? Tymczasem w Riverdale Archie, Jug i reszta chłopaków postanawiają spędzić wieczór w pubie La Bonne Nuit, grając w pokera. Beztroską atmosferę przerywa zniknięcie wszystkich pieniędzy z kasy. Sprawcą może być każdy.

Czy komuś jeszcze można ufać? W tej tajemniczej i nieprzewidywalnej opowieści wszystkie rozwiązania są prawdopodobne...

Śmierć cheerleaderki od Micol Ostow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć