ebook Klub niewiernych - audiobook
3.48 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 403) Ilość stron (szacowana): 528

Klub niewiernych - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 31.00
Audiobook - najniższa cena: 37.33
wciąż za drogo?
37.33 zł Lub 33.60 zł
43.99 zł
37.83 zł
43.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Niektóre pokusy mają nieprzewidywalnie wysoką cenę.

Klub Niewiernych to miejsce w sieci, gdzie spotykają się ludzie spragnieni niezobowiązującego seksu. Ale seks bez zobowiązań może mieć... śmiertelne konsekwencje. Przekona się o tym kilka żądnych mocnych wrażeń kobiet, które postanowią zaryzykować i spotkać się z pewnym przystojniakiem spotkanym na czacie.
Piotr, wzięty lekarz, nieustannie zdradza swoją piękną i inteligentną, ale coraz bardziej sfrustrowaną żonę. Tymczasem w życiu Justyny pojawia się ktoś, kto wydaje się ją rozumieć. Czy młoda kobieta podda się tej fascynacji? Jaką cenę zapłacą małżonkowie za dokonane przez siebie wybory?
Druga powieść pisarskiego duetu Lingas-Łoniewska – Koziarski to pełen fascynujących postaci, zwrotów akcji i erotyki thriller psychologiczny.

28% drapieżnej akcji, 22% lirycznej wrażliwości, 17% stonowanego dramatu, 33 % przeszywającego niepokoju i oto mamy przepis na thriller idealny. Agnieszka Lingas-Łoniewska i Daniel Koziarski stworzyli powieść-ostrzeżenie, po lekturze której trzy razy zastanowisz się, nim nawiążesz wirtualną znajomość. Pisarski duet zaprasza bowiem do lubu niewiernych, ale Twój bilet wstępu może kosztować więcej niż myślisz... - Angelika Zdunkiewicz, lustrorzeczywistosci.pl

Absolutnie bezkonkurencyjna! „Polecam” to za mało, aby rekomendować tę książkę. - Klaudia Skiedrzyńska, nhoryzonty.blogspot.com

Czuję, że ta powieść długo nie wyjdzie z mojej głowy. - Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

Klub niewiernych - audiobook od Daniel Koziarski, Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć