ebook Podróż do Carcassonne: Tom II - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 70) Ilość stron (szacowana): 214

Podróż do Carcassonne: Tom II - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 18.65
Audiobook - najniższa cena: 26.20
wciąż za drogo?
-11% 26.20 zł Lub 23.58 zł
29.99 zł
26.40 zł
29.99 zł
Inne proponowane

Czy znajdziesz w sobie siłę, by przebaczyć tym, którzy zawiedli cię najbardziej?

Iwona, nieślubna córka Natalii, podejmuje decyzję o wyjściu za mąż, mimo że zdaje sobie sprawę, że nie będzie to związek pełen miłości. Rozgoryczona postawą swojej matki, która nie cieszy się z uzyskanego przez nią podczas tajnych kompletów świadectwa dojrzałości, rozpoczyna nowe życie w okupowanej przez Niemców Warszawie. Kiedy w 1944 roku otrzymuje od Natalii list, postanawia powrócić do rodzinnego miasta. Tymczasem wybucha powstanie warszawskie...

„Podróż do Carcassone” to poruszająca historia jednej rodziny, której członkowie będą musieli zmierzyć się z bolesnymi konsekwencjami swoich decyzji, zawalczyć o marzenia i nauczyć się przebaczać. A w tle – odmalowane z pietyzmem i czułością Warszawa i Kraków z okresu międzywojnia, okupacji i pierwszych lat powojennych.

Podróż do Carcassonne: Tom II - audiobook od Agnieszka Janiszewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć